U-19: безгольова нічия з «Олександрією»

У суботу, 7 листопада, відбувся календарний матч дев’ятого туру Чемпіонату України U-19 сезону 2020/2021 між юнацькими складами ФК «Олександрія» та ФК «Львів». За підсумками зустрічі команди сильнішого не виявили.

«Поєдинок рівних за силою команд» – саме так чимало футбольних людей анонсували протистояння юнацьких складів «Олександрії» та «Львова». Колективи справді розташувалися неподалік одне від одного у турнірній таблиці та демонструють схожі результати. Трішки більш впевнено, можливо, перед очною дуеллю себе почували господарі. Окрім того, що підопічним Юрія Гури слід було зіграти у рідних стінах, у попередньому турі «олександрійці» до того ж здобули впевнену звитягу над однолітками з чернігівської «Десни» (3:1). «Львів» U-19, своєю чергою, у рамках минулого ігрового дня поступився полтавській «Ворсклі» U-19 на домашньому полі (2:3).

Початок гри, втім, був рівним. Було багато обопільних атак, але без особливої гостроти. Перший небезпечний момент нашій команді вдалося створити на 21 хвилині. Після непорозуміння між гравцями «Олександрії» львів’янин Яців вийшов на ударну позицію, але замість удару почав шукати пас. Шанс відзначитися голом було втрачено. «Олександрія» відповіла вже за три хвилини. Мухаматгалєєв потужно пробив з лінії штрафного майданчика, але м’яч пролетів вище воріт. Вже невдовзі огризнулися і підопічні Олега Колобича. На 37 хвилині атака гостей завершилася пострілом Малецького. На жаль, сфера після рикошету влучила у сітку воріт з зовнішнього боку. На цьому, по суті, конкретика у першому таймі завершилась.

У другому таймі команди темпу не збавляли та продовжували активно навідувати володіння одна одної. На 49 хвилині виник гострий момент поблизу воріт господарів, але в останню мить голкіпер «Олександрії» Борисенко накрив м’яча буквально за мить до удару Ювхимця. На 70 хвилині вже Харко отримав чудову нагоду відзначитись. Втім, його постріл з нижнього кута знову ж таки витягнув всюдисущий Борисенко. На останніх хвилинах «Львів» мав убивчі епізоди, аби вирвати перемогу. В одному з них Хомюк з вигідної позиції пробив трохи вище воріт. Вже за кілька секунд ще кращий момент втратив Мудрий. Гарматний і точний удар з близької відстані від «городянина», тим не менш, знову сейвом парирував Борисенко. На цьому матч команди завершили.

«Львів» U-19 відверто домінував у виїзному поєдинку над «Олександрією» U-19, але перемогу, на жаль, здобути не зміг.

«Не зуміли повезти додому 3 очки тільки через власні індивідуальні похибки. Реалізація дійсно підвела. Моментів створили на декілька матчів вперед. Шкода, що не змогли бодай один з них втілити у забитий м’яч. Буде зайвий привід для роздумів. Хлопцям за гру, втім, дякую. На полі виконали усі тренерські настанови. Можливо, десь ще трішки фарту забракло. Втім, це – футбол. Таке інколи стається. Продовжуємо працювати та готуємось до майбутніх зустрічей», – зазначив наставник ФК «Львів» U-19 Олег Колобич.