U-19: «Львів» поступився «Демні» у контрольному матчі

У середу, 24 липня, відбувся контрольний матч юнацької команди U-19 професійного футбольного клубу «Львів» із СКК «Демня. «Синьо-золоті леви» поступилися віце-чемпіонам Львівської області з рахунком 0:2.

Команда Олега Колобича бере участь у тренувальному зборі у Брюховичах, який триватиме до 3 серпня.

У прем’єрному спарингу львів’ян на зборі «Демня» забила по одному м’ячу в кожному з таймів. До перерви «Львів» пропустив після стандартного положення, а після відпочинку до взяття воріт «містян» призвела позиційна помила центральних захисників.

Якщо у першому таймі «Демня» контролювала гру та не давала шансів юним вихованцям «Львова» на контргру, то у другому таймі підопічні Колобича мали кілька гострих нагод, щоб спробувати забити бодай гол престижу. Одного разу вихід гравця на перегляді на побачення із воротарем завершилося ударом вище воріт, а згодом у площину воріт після подачі з правого флангу не влучив Боберський.

«Команда не виконала установку на гру. Але зараз ми переглядаємо чималу кількість гравців на зборі, тому колектив лише тільки формується. Плюс «Демня» – досвідчена команда, якій було непросто протистояти. У нас залишилися лише 7 гравців 2001 року народження, усі інші вже перейшли у дубль. Думаю, у новому сезоні у процентному відношенні у нас буде команда, на 60% сформована з футболістів вже 2002 року народження», – прокоментував поразку у спарингу наставник «Львова» U-19 Олег Колобич.

Протягом тренувального збору у «Львова» U-19 заплановані три товариські гри: 28 липня з «Брюховичами», що грають в обласній першості, та 30 липня з львівською «Погонню» з Прем’єр-ліги області. Ще одна контрольна гра відбудеться 3 серпня – суперник стане відомий пізніше.