«Львів» U-19 розійшовся миром з «Карпатами» Кросно

«Львів» U-19 завершив перший тренувальний збір у межах підготовки до весняної частини сезону 2018/2019 років результативною нічиєю із польським клубом «Карпати» Кросно.

Перший тайм спарингу пройшов за рівної гри з боку обох команд і майже без реальних гольових моментів.

Інша справа – друга 45-хвилинка, протягом якої учасники матчу по разу відсвяткували взяття воріт. На 60-й хвилині Малоїд асистував дальньою передачею на гравця, що знаходиться на перегляді, який, скориставшись непорозумінням захисника та воротаря, відправив м’яча у сітку.

Гості відігралися за 10 хвилин. Львів’яни програли підбір у середині поля, півзахисник «Карпат» змістився по центру до штрафного майданчика та влучним ударом пробив у нижній кут – 1:1.

«Непоганий вийшов спаринг. Була рівна гра, відповідно, таким став і підсумковий рахунок на табло. Як для завершення збору, вважаю, вийшов якісний матч, адже хлопці були під значними навантаженнями. Ми завершили перший збір, команда має два вихідних дні. А вже з 18 числа почнемо другий збір, на якому будемо тренуватися у дворазовому режимі і остаточно визначимося зі складом на другу половину сезону», – зазначив після матчу наставник команди «Львів» U-19 Олег Колобич.

Другий тренувальний збір юних «синьо-золотих левів» триватиме з 18 по 26 лютого. Протягом восьми днів команда проведе три контрольні матчі. 21-го числа «містяни» візьмуть участь у товариській грі із «Фенікс-Стефано» з Підмонастира («Сокіл», 16:00), інші спаринг-партнери наразі уточняються.