Захисник київського «Динамо» Тарас Михавко вчора здобув свій перший Кубок України!
Після фінального матчу наш вихованець зробив пам’ятне фото разом із президентом ФК «Львів» Романом Михайлівим та групою підтримки – нашими вихованцями, які прийшли підтримати Тараса на «Арені Львів».
Нагадаємо, що у минулому сезоні Михавко став Чемпіоном України вперше в історії нашої школи.
Пишаємось та бажаємо нових перемог!
Інформаційна служба ДЮФШ ФК «Львів»

