Вихованець «Львова» дебютував за українську «молодіжку»

Вихованець дитячо-юнацької школи ФК «Львів» Артур Ременяк дебютував у футболці молодіжної збірної України у контрольному матчі з Узбекистаном U-21. Півзахисник провів на полі увесь другий тайм поєдинку.

«Під час виходу на поле особливих емоцій не було. У той момент голова мала правильно варити. Було важливо залишитись холоднокровним. Думав про те, як правильно зіграти. Концентрувався у моменті. Якщо ж говорити про емоції до гри та загалом? Розумів, що це шанс вийти, дебютувати, тому були хвилювання. Як би там не було, але це національна збірна. Так, команда молодіжна, але вона презентує всю країну. Це серйозний рівень.

Дебют за збірну U-21 – не стрибок в кар’єрі, а наступна сходинка. Також це ознака того, що я рухаюся у правильному напрямку, а робота приносить певні плоди. Звичайно ж, це велика гордість для мене», – прокоментував свою першу появу у складі збірної України U-21 Ременяк.

Дебютний матч нашого гравця у складі української «молодіжки» був трохи затьмарений підсумковим результатом. Українці поступилися узбекам – 0:2. Таким чином підопічні Руслана Ротаня завершили товариський турнір імені Валерія Лобановського на третій сходинці.

Наступний шанс зіграти у складі збірної України U-21 Ременяк може отримати вже 2 червня. Українці проведуть контрольну зустріч зі збірною Туреччини U-21. Матч відбудеться у Стамбулі на стадіоні «Реджеп Таїп Ердоган».

Інформаційна служба ДЮШ ФК «Львів»