Зупинимо коронавірус разом!

Із стрімким поширенням пандемії та зростанням кількості хворих на коронавірусну інфекцію небайдужі львівські підприємці долучились до фінансування медзакладів та забезпечення лікарів засобами захисту. Дитячо-юнацька футбольна школа ФК “Львів” не залишилась осторонь та приєдналася до боротьби з коронавірусом у Львові.

Президент ДЮФШ ФК “Львів” Роман Михайлів виділив 400 000 гривень, які були спрямовані на тестсистеми Біонікс у Львівський обласний лабораторний центр.

Оперативна реакція небайдужих людей допомагає вчасно підготувати до прийому пацієнтів не лише опорні лікарні, які борються з пандемією, а й додаткові медзаклади. До прикладу, захисними костюмами забезпечують усі лікарні та поліклініки міста. Зараз наша країна намагається встояти перед глобальною загрозою, з якою зіткнулося все людство – пандемією нового вірусу COVID-19. Дитячо-юнацька футбольна школа ФК “Львів” готова робити все можливе, аби допомогти країні подолати цю небезпечну хворобу та її наслідки. Ми всі мріємо повернутись до звичного життя та займатись улюбленою справою.

Нагадаємо, через пандемію коронавірусу всі основні європейські чемпіонати призупинили сезон. Зокрема, на карантин пішли всі футбольні турніри в Україні. Також призупенені тренування усіх вікових категорій ДЮФШ ФК “Львів”.

Інформаційна служба ДЮФШ ФК “Львів”