ФК “Львів” – МФК “Прикарпаття” Івано-Франківськ – 1-3 (1-1)

ФК “Львів”: Мозіль, Поручинський, Бариляк, Матушевський, Шпирка (Романчук, 57), Багдай, Савошко, Янчак, Зайчук, Мізерник, Кисленко.
Головний тренер – Андрій Чіх

МФК “Прикарпаття”: Вульчин, Данищук, Бочкур, Ковальчук, Яневич (Француз, 90+1), Борисевич (Геник, 74), Дербах, Оринчак (Януш, 31), Конкольняк, Боришкевич, Худоб’як (Дитко, 80).
Головний тренер – Володимир Ковалюк

У матчі 23-го туру футбольний клуб “Львів” вдома приймав івано-франківське “Прикарпаття”. Це був перший офіційний матч після зимової перерви на стадіоні “СКІФ”. До слова, львів’яни на своїй домашній арені в чемпіонаті Другої ліги зазнавали поразки лише один раз від волочиського “Агробізнеса” 0-2. Гра обіцяла бути видовищною, адже перемога суперника у Львові гарантувала команді достроковий вихід у Першу лігу.

Те, що “Прикарпаттю” була потрібна перемога було відчутно ще з перших хвилин гри, суперник намагався забити швидкий гол і йому це вдалося  на 11-ій хвилині. Олег Мозіль вийшов зі штрафного майданчика та необачно віддав пас, перекинувши Руслана Бариляка, а Ярослав Конкольняк в один дотик запустив круглого майже з центра поля в порожню рамку воріт, 0-1. Цей курйозний гол добряче засмутив господарів, які довгий час не могли взяти шкіряного під свій контроль. Гості зустрічали “синьо-золотих левів” доволі жорстко через що на 34-ій хвилині був призначений штрафний неподалік карної зони “Прикарпаття”. Після потужного удару Руслана Бариляка м’яч рикошетом від спини Шпирки залетів у ворота гостей, 1-1. Здавалось, що забитий гол додасть сили та впевненості підопічним Андрія Чіха, який, до слова, пропускав матч через дискваліфікацію за неспортивну поведінку у попередній грі з “Поліссям” (керував діями Володимир Журавчак). Тим паче, що невдовзі “Прикарпаття” грало в меншості – арбітр вилучив з поля Володимира Боришкевича, який отримав дві жовті картки.

На початку другого тайму міг збільшити перевагу Михайло Зайчук, який добряче приклався до м’яча у чужому штрафному майданчику, але влучив в голкіпера. А потім ініціатива перейшла до гостей, які протягом трьох хвилин двічі забили у меншості. На 63-ій хвилині Орест Януш на правому фланзі отримав скидку від партнера та розстріляв ворота Мозіля. А на 66-ій хвилині відзначився найкращий бомбардир івано-франківського клубу Ігор Худоб’як, котрий головою замкнув подачу кутового, 1-3. За десять хвилин до кінця матчу кількість футболістів на полі зрівнялась – Роман Багдай отримав другу жовту та покинув поле. В підсумку, ФК “Львів” зазнає другої поразкив чемпіонаті вдома на “СКІФі”, а “Прикарпаття” достроково отримує путівку у Першу лігу.

Наступний матч львів’яни зіграють на виїзді 29 квітня у місті Хмельницький. Суперником буде волочиський “Агробізнес”.