Андрій Чіх: “Ми нічим не поступалися супернику”

Після поразки від ФК “Оскар” головний тренер ФК “Львів” прокоментував гру:

Гра вийшла бойовою, ми дуже задоволенні самим малюнком гри, на жаль, поле не відповідало вимогам, щоб можна було вести боротьбу з суперником. В плані боротьби наші футболісти не поступалися більш досвідченим гравцям ФК “Оскар”, а в деякому плані навіть переважали їх. Ще в першому таймі ми створили багато моментів, щоб вирішити цю гру, але у нас забракло досвіду, десь майстерності.

В другому таймі гра була рівна. Ми нічим не поступалися супернику. В деяких моментах суддя оберігав команду суперника, окремі моменти трактував неоднозначно. В загальному гра була нічійною, ми не заслуговували на поразку. Я задоволений грою, що в нас вимальовується бійцівський характер. Так само дуже добре,  що з таким суперником ми так зіграли, не забувайте що в команді суперника люди за 30 років, які відіграли багато матчів в різних лігах України, а у нас хлопці по 17 років, які тільки почали грати у дорослому футболі.

Як будете готуватися до кубкового матчу з ФК”Оксар” в неділю у Львові?

Ми на всі ігри граємо тільки на перемогу, вчимося грати першим номером, можливо не завжди нам це виходить, не завжди суперник нам це дозволяє, але ми стараємося.  Думаю, в неділю в нас буде інший результат.

Інформаційна служба ФК”Львів”