Андрій Чіх: “Ми вже готуємо команду до Другої ліги”

Своїми враженнями і завданнями на сезон після розгромної перемоги над ФК “Чортків-Педуніверситет” поділився головний тренер ФК “Львів” Андрій Чіх.

– Пане Андрію, які ваші враження від гри проти “Чорткова” і чи ви задоволені виступом ваших гравців на всі сто?

– Враження хороші, команда виграла 5:0, в принципі виконали установку на гру, самовіддача була хорошою. В принципі, є деякі проблеми в нас, але в загальному я дуже задоволений.

– Що можете сказати про наступного суперника, команду “Оскар”? Можливо, вже розбирали її або будете для себе розбирати?

– Ми не готуємось конкретно під суперника, ми на кожну гру готуємося так, ніби вона для нас остання. “Оскар” – набагато цікавіша і сильніша команда, ніж “Чортків”, який напевно буде аутсайдером. Ми будемо проповідувати атакувальний комбінаційний футбол з повною самовіддачею.

– Які завдання стоять перед командною на сезон? Це якесь конкретне місце в турнірній таблиці чи перемога в кожній грі?

– Перемагати в кожній грі. Ніяких конкретних завдань президент перед нами не ставив. В нас є завдання створити хорошу, добротну і молоду команду. В першу чергу – давати шанс вихідцям з нашого регіону. І ми вже готуємося до Другої ліги. Тому завдання – створити хороший бойовий колектив, який би в професійній лізі не загубився, а навпаки. А ще – розвивати нашу молодь, щоб була піраміда поступового підйому до основної команди. В проміжку буде ще U-19, де ми стартуємо в середу, щоб в нас була повна піраміда, щоб наші вихованці проходили через U-19 на шляху до основної команди.

– Дякую за розмову, пане Андрію! Перемог вам у наступних матчах!

 

Інформаційна служба ФК “Львів”