Андрій Чіх, Роман Герич та Руслан Бариляк – у символічній збірній 10 туру!

Sport Arena називає символічну збірну десятого туру Другої ліги сезону 2017/18, до якої потрапив головний тренер та двоє гравців ФК “Львів”. 

Воротар – Роман Герич
Герич вперше грав проти колишніх одноклубників з “Скали”, але ж це був ще й матч двох команд з однієї області, що є сусідами в групі лідерів. Важко переоцінити важливість цього протистояння, тому приємно відзначити надійну гру воротаря львів’ян. Роман впорався з декількома прицільними ударами, в тому числі – і з особливо важким від Полюганича.

Центральний захисник – Руслан Бариляк
Львів’яни відрізняються непоганою обороною, і навіть коли Бухал був на міжнародних змаганнях, вона витримувала темп. Багато в чому це заслуга Бариляка, що грає не по роках спокійно і розважливо. У матчі проти “Скали” Руслан мав досить багато роботи – бився в своєму штрафному майданчику з верткими суперниками, заблокував кілька ударів.

Тренер туру – Андрій Чіх
Навіть без дискваліфікованого Ощипка і травмованого Кучинського ФК “Львів” зумів обіграти “Скалу” в обласному Друголіговому дербі. Велика заслуга в цьому грамотної ротації, розпочатої тренерським штабом. Точкові, але важливі зміни допомогли львів’янам в матчі зі “Скалою” скріпити оборону (дуже вчасно обійшлось повернення з Всесвітньої Універсіади Бухала), а висунутий вперед, до Кисленка, Коблюк в першому таймі виконав багато бігової роботи, поступившись місцем на полі більш гострого Омельченка, коли треба було підтримати темп.

За матеріалами: sportarena.com