Артур Ременяк: “Головне – працювати”

Після вчорашнього поєдинку із “Демнею” інформаційна служба ФК “Львів” взяла інтерв’ю в одного з наймолодших футболістів основної команди – Артура Ременяка. Ще восени Артур виступав за U-17 ФК “Львів”, а вже сьогодні захищає честь основної команди. Молодий футболіст вже встиг запам’ятатися небезпечними атаками та забитими голами.

– Артуре, як минули Великодні свята? 
– Великдень святкував вдома, у сімейному колі. Зважаючи на щільний графік і велику кількість матчів, мали лише один день відпочинку, у Великодню неділю. Але цього було достатньо, щоб відновитися та з новими силами готуватися до ігор.
– З якого віку ти граєш за ФК “Львів”? Як ти потрапив сюди? Чому саме ФК ” Львів”? 
– У ФК “Львові” я з одинадцяти років. Спочатку я займався футболом в іншій львівській команді, але друзі які грали за “синьо-золотих”, запропонували мені спробувати заграти тут. Добиратися із дому на тренування ФК “Львова” було легше й швидше, тож я прийняв пропозицію. 
– Як ти зі шкільної команди попав в основний склад? Чи відчувається різниця в U-19 та в основних матчах? 
– У шкільній команді U-17 я був капітаном та основним форвардом, тож тренери основної команди звернули на мене увагу. Декілька спарингів, тренувальні збори – і ось мене запросили тренуватися зі старшою командою. Половина гравців основного складу старшої команди є також гравцями U-19, тож на тренуваннях різниця маловідчутна. Але якщо порівнювати Першу Лігу України U-19 (де в нас 100% результат) та Аматорську лігу, то звичайно що рівень опонентів основних команд не зрівняється з юніорськими – це і досвід, і клас гравців, і швидкість думки.
– Які в тебе очікування на цей футбольний сезон?
– Очікую від цього футбольного сезону виконання командних задач (перше місце в чемпіонаті U-19), бажаю гідно закінчити сезон у Аматорській футбольній лізі, а також хочу закріпитися на місці регулярного гравця стартового складу основної команди. Але головне – працювати.

– Розкажи про підготовку до матчу із СКК “Демня”? Які очікування були щодо гри? 
– Нічого нового чи особливого на тренуваннях не було, готувалися як до чергової звичайної гри. Настанова від тренерів єдина: грати першим номером та високо пресингувати. Рівень суперника старалися не оцінювати, адже кожна команда має свої переваги, тож настрій був бойовий. Основна задача, яка перед нами стояла – перемогти та вийти у наступну стадію Кубку. На жаль, ми не виконали настанови, але не варто забувати про виїзний матч-відповідь.
– Прокоментуй сьогоднішню гру?
-Гра була складною. Ми хотіли забити швидкий гол, натомість пропустили. Через це почали припускати помилки, гра втратила свою структуру. На щастя, після забитого голу ми вирівняли ситуацію на полі. Другий пропущений гол був для нас стимулом атакувати, але нам не вдалося вижати максимум із створених моментів і зрівняти рахунок.
– Як ти забив свій гол? 
-Основною метою форварда є голи. Я змарнував свою першу нагоду, але згодом реабілітувався. Опинився на ударній позиції, м’яч був на нозі, тому й пробив не чекаючи. Сьогодні забив, але не потрібно зациклюватися на одній грі, треба рухатися далі та забивати ще більше.
– Чи достатньо вивчили суперників після сьогоднішнього поєдинку? Які очікування на другий матч з СКК “Демня”? 
Тренери провели аналіз гри, вказали на помилки та запевнили, що вірять у нас. Звичайно, налаштування на матч-відповідь буде зашкалювати. Команда хоче реабілітуватися перед тренерами та вболівальниками і довести, що ми сильніші та готові боротися далі. 

Інформаційна служба ФК “Львів”