Бійцівський дух і серце лева: 7 років з дня відновлення ФК “Львів”

Минув вже майже рік , як перестав існувати наш улюблений футбольний клуб «Львів».
І навряд чи багато хто згадує, що 7 років тому, 22 травня 2006 року  було відновлено Футбольний клуб «Львів, хоча датою народження ФК«Львів» вважається 6-те вересня 1992-го року.

В 2006 році знайшлася людина, яка вирішила відновити амбіційну команду.
Своїй черговій появі на футбольній карті України, «Синьо-Золоті Леви» завдячують  Юрію Івановичу Кіндзерському, який зголосився взяти усі клопоти щодо існування й розвитку львівського футбольного клубу на свої плечі.

За свій юний вік городяни зуміли стати одним із найвідоміших футбольних клубів України, «Львівські Леви» запам’яталися, і виступами в Першій лізі, і феєричними перемогами в тодішній новоствореній Прем’єр лізі, а також яскравими поєдинками в Кубку України. Через «синьо-золоту» команду пройшла не одна десятка футболістів, які зараз захищають кольори найрізноманітніших футбольних клубів України, починаючи з найвищого дивізіону й закінчуючи аматорами.

За час після відновлення клубу було все: історичні яскраві перемоги й неймовірні злети, а також сльози розчарування та підступні зради…Але все це лише загартувало ще доволі таки молодих «левів», зробило всіх, хто працював і працює в клубній структурі сильнішими й розумнішими, а з юних футболістів виросли справжні професіонали!

Футбольний клуб «Львів» це – молода команда древнього міста, сучасний погляд на вітчизняний футбол, а також справжній патріотизм! Це сотні вихованців дитячо-юнацької футбольної школи. Тисячі вболівальників вже просто не уявляють свого життя без цього клубу, команди, яка подарувала за ці роки просто таки грандіозну кількість емоцій, чого лише варті Львівські дербі, матчі, яких до цього Україна не бачила.

Віримо – Ми пішли щоб повернутися!