Болюча поразка «Львова»

ФК «Севастополь» – ФК «Львів» – 4:0

15 травня. 19.00. Севастополь. Стадіон СК «Севастополь».  

Севастополь: Литовка, Стеценко, Дуляй (к) (Ібраїмі, 78), Бредун, Култишев (Данішевський, 69), Монахов, Шевчук, Космачов, Воронін (Кіцута, 46), Танчик, Кузнецов (Алозіє, 71)

НЗ: Сокоренко, Жабокрицький, Білий

Головний тренер: Сергій Пучков  

Львів: Піцан, Сухоцький, Лешко, Плієв, Гордійчук, Рева (Куцяба, 19), Басараб, Сидельник (Родін, 86), Вольський (Яхно, 46), Мельник (к), Шептицький (Балух, 46)

НЗ: Шпук, Кудь, Білий

Головний тренер: Володимир Журавчак  

 Попередження: Дуляй (58), Шевчук (86) – Вольський (39), Лешко (80)  

Голи: Кузнецов (10, 55), Танчик (21), Култишев (43)  

Арбітри: Сергій Скрипак (Київ), Володимир Пушенко (Львів), Володимир Топіха (Київ), Роман Бохняк (Севастополь)  

Інспектор ФФУ: Ігор Покидько (Полтава)                                              

У цьому чемпіонаті  команди знаходяться на діаметрально-протилежних місцях і вирішують різні завдання. І «Севастополю» і «Львову» , як повітря були потрібні очки. Звісно, що фаворитом  цього протистояння були господарі поля. Моряки у весняній частині чемпіонату не втратили жодного очка, тому сподіватися підопічним Журавчака на позитивний результат було важко.(з різних причин тренерський штаб городян не міг розраховувати на досвідчених Гараса,Ониська,Войтовича та Мостового ) «Севастопольмашина»  розпочала  поєдинок зі швидкого голу добре знайомого львівським вболівальникам Кузнєцова. Після подачі від Стеценка, Сергій Кузнєцов у притаманному йому стилі забив головою. Другий гол сміливо можна записувати до пасиву наших захисників та голкіпера Піцана(хоча, загалом у продовж матчу Іван Піцан неодноразово рятував синьо-золотих від пропущених голів), як можна дозволити низенькому Танчику забивати головою,програючи йому боротьбу? Мабуть  про це вже поговорили гравці «Львова» під час розбору гри. Третій м’яч  львів’яни  пропустили після  удару Култишева, а заключну крапку у зустрічі поставив невтомний Кузнєцов. Ця перемога збільшує шанси «Севастополя» на путівку до елітного дивізіону. Натомість у нашої команди, після вікторії вінницької «Ниви» над армянським «Титаном», шанси на прописку у першій лізі примарні. Але поки залишатиметься хоч один відсоток надії, гравці «Львова» обіцяють битися до кінця. Залишається підтримати і вірити в команду до кінця.