Чергова перемога на Турнірі ЮСТА

Сьогодні Футбольний клуб «Львів» провів свій другий матч в рамках  групового етапу престижних змагань присвячених Ернесту Ервіновичу ЮСТУ. Суперником городян стала вже знайома нам «Погонь».

«Львів» – «Погонь» Львів 3-1 (1-1)

Головний суддя – Ярослав БІЦЬ (м. Львів)

м. Львів, синтетичне поле Львівського державного  училища фізичної культури (Академія футболу «Карпати»).

«ЛЬВІВ» (перший тайм): ШПУК, БАСАРАБ, МОСТОВИЙ, ЧАУС, КОВАЛЬ, РОДІН, ГОРДІЙЧУК, МЕЛЬНИК, ТИМЧИШИН, КОЗЛОВСЬКИЙ, ГАРАС.

У січні цього року синьо-золоті леви вже зустрічалися в товариському матчі з «Погонню», тоді перемогу міщани здобули з рахунком 2-1. Але історія спортивних протистоянь між двома львівськими клубами на цьому не закінчилася, оскільки жереб звів їх у груповому етапі турніру. І хоча склад левів за цей період суттєво змінився, але гравці команди суперника прагнули реваншу, тому бажання у них було хоч відбавляй.  Половина першого тайму пройшла за незначної переваги підопічних Володимира Журавчака. Саме гравці “Львова” і відкрили рахунок у матчі. Після чіткої передачі Святослава КОЗЛОВСЬКОГО, м’яч у сітку воріт суперників переправив Олег ГАРАС, 1-0! Проте «Погонь» ще до перерви зуміла відновити паритет,  після непорозуміння між голкіпером і захисниками, перший – Василь ШПУК – дещо запізнився із виходом, чим і скористався форвард «зелених» (у таких кольорах виступали суперники) та акуратно перекинув смугастого над стражем воріт, 1-1.

«ЛЬВІВ» (другий тайм): РИПНОВСЬКИЙ, ЧАПЛЯ, КУДРЯВЦЕВ, СІДЕЛЬНИК, ВАСИЛЬЦОВ, РЕВА, ВЕРБНИЙ, ВОЛЬСЬКИЙ, ОНИСЬКО, БАЛУХ, ВОЙТОВИЧ.

У другому таймі футбольний клуб “Львів” вийшов на поле в майже повністю оновленому складі. Гра вийшла доволі цікаво, команди намагалися грати на зустрічних курсах. Відтак гострих моментів біля обох воріт вистачало. Але, ефективнішими завершальні атаки виходили у синьо-золотих. Спочатку вперед вивів городян прудкий Микола ВОЛЬСЬКИЙ, що встигав, і в захисті відіграти, і в нападі забитим голом відзначитись, чітко замкнувши головою передачу з правого флангу, 2-1! Остаточну ж крапку в зустрічі поставив Петро СІДЕЛЬНИК, пробивши низом у правий від себе кут воріт, метрів з 25-ти, 3-1! А гравці «Погоні» свої шанси змарнували – два виходи один на один парирував Ігор РИПНОВСЬКИЙ.

Також стало відомо, що несподівано до лазарету городян потрапив Ярослав КУЦЯБА, якому «синьо-золотий» лікар Ростислав КОЗАКЕВИЧ провів, під місцевою анестезією, операцію – мікровтручання на третьому пальці правої стопи, аби зупинити запальний процес. Ярослав відновлюватиметься п’ять днів.

Інформаційна служба «Львова»