Дмитро ПЛІЄВ: “Приходьте, вболівайте та вірте в команду”

Після матчу ФК “Львів”- МФК ”Миколаїв” наш журналіст поспілкувався із захисником “синьо-золотих” – Дмитром Плієвим.

–  Які Ваші враження від матчу?

–      Від матчу емоції та враження залишились найкращі і хочеться все більше, і більше набирати очок. Слава Богу, ми виграли, звичайно є ще помилки і над ними треба працювати і ми, без сумніву, будемо це робити, однак, головне, що взяли три очки і виграли матч на такому прекрасному стадіоні!

–  Чи вплинула поразка від “Зірки” на підготовку до цього матчу?

–         Вплинула хіба-що в тому випадку, що ми трохи більше згуртувалися як команда, хоча у нас і так прекрасний колектив зібрався і тренерський штаб! Але все таки ми перейнялися і занурилася повністю в гру, і нам вдалося забити швидкий гол та довести матч до перемоги!

– Порівнюючи “Зірку” та “Миколаїв”, з ким було важче?

–         Чесно, в першій лізі, в основному, всі команди рівні. Тут виходить на перше місце самовіддача і дисципліна на футбольному полі, загалом, ці команди рівні, просто трохи з «Зіркою» нам не пощастило, допустили дитячі помилки і суперник скористався цим, показавши хорошу реалізацію. Повторюся, команди в основному всі однакові, і з кожною командою ми повинні виходити як на останню гру та залишати всі сили, і всю свою майстерність на полі!

– Як оцінюєш атмосферу на стадіоні “Україна”, чи впливав якось фактор іменитого стадіону на гру?

–         Атмосфера прекрасна і на такому стадіоні це просто мрія грати, емоції переповнювали коли ми відкрили рахунок! Поле теж в хорошому стані.

– В 2-ому таймі команда дещо збавила оберти, це установка тренера грати на захист чи втома?

–         Ми не підсіли, мені здається, ми трохи розслабилися, а у відповідь команда суперника додала темп і, тим самим, їм вдалося відіграти один м’яч, але більше ми їм не дозволили і чітко грали в обороні. Класно діяв наш голкіпер. І, повторюся, був показаний характер, навіть наприкінці, коли трохи втомилися, і ми перемогли!

– Наступний суперник – «Нива». Як ти його оцінюєш і як будете до нього готуватись?

–         Щодо «Ниви». Вони ось зіграли з командою «Динамо-2» внічию. Це говорить, що там непоганий колектив і теж борються, і чіпляються за очки, думаю та навіть впевнений, що тренерський штаб на чолі з головним тренером Володимиром Олексовичем переглянуть ігри команди «Нива», і ми підготуємося до поєдинку в повній готовності. Ми їдемо до Вінниці за 3 очками і з Божою поміччю ми їх здобудемо. Командою розберемо наші помилки і попрацюємо над ними, щоб до матчу з Вінницею підійти у повній готовності!

–  Кілька слів для вболівальників.

–         Для вболівальників відразу відповім, що ми граємо для вас, тому дякую що прийшли. Хотілося б щоб ви і надалі нас підтримували, ми будемо боротися на кожному клаптику поля і за кожне очко, щоб зберегти місце в 1-й лізі, яка б не грала проти нас команда! Хотілося б щоб ми відчували вашу підтримку, приходьте, вболівайте та вірте  в команду!

Інформаційна служба  lvivfc.com.ua