ДЮФШ ФК «Львів» відновила навчально-тренувальний процес

Дитячо-юнацька футбольна школа ФК “Львів”, після послаблення карантину та відповідно до рекомендацій Української Асоціації Футболу, дотримуючись всіх необхідних заходів безпеки, правил дистанціювання і дезінфекції, відновила навчально-тренувальний процес. 

Нагадаємо, що керівництвом Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України, у зв’язку із ситуацією з поширенням COVID-19 було прийнято рішення про неможливість завершення сезону 2019/2020 років. Отже, вся робота буде спрямована на підготовку до наступного сезону, старт якого запланований у разі позитивної епідеміологічної ситуації в нашій країні на вересень поточного року.

Графік та самі тренування суттєво зазнали змін! На першому етапі тренування відбуватимуться невеликими групами та під пильним контролем шкільних лікарів та тренерів. Вже складений новий розклад тренувань. Настрій як в наставників, так і в школярів, бойовий – всі скучили за футболом та  охоче тренуюються. Також до тренерів, учнів та батьків є низка карантинних вимог задля безпеки проведення тренувань, дотримання яких є обов’язковим!

Інформаційна служба ДЮФШ ФК “Львів”