ДЮСШ ФК «Львів»: дві перемоги і дві поразки

Чотири команди ДЮСШ ФК «Львів» у суботу провели свої поєдинки у перших матчах другого кола Вищої ліги Чемпіонату України з футболу. ФК «Львів» U-17 і U-15 на стадіоні «Сокіл» приймали чернівецьку «Буковину», а  ФК «Львів» U-16 і U-14 змагались у гостях у львівських «УФК-Карпат»

ФК «Львів» U-17 – «Буковина» Чернівці U-17 1-0 (0-0)

Гол – Назарій Русин

ФК «Львів» U-17: Юрій ЯЦКІВ, Руслан МАРУШКА, Руслан БАРИЛЯК, Іван ГАВРУШКО, Іван АНДРУШКО, Максим ЗАЯЦЬ (Олександр САВОШКО, 65), Віталій-Дмитро ТЕПЛИЙ, Руслан ДЄДУХ (Григорій ЗАНЬКО, 60), Роман ВАНТУХ, Володимир ЯКІМЕЦЬ, Назарій РУСИН (Остап ГАМАРНИК, 80+1). Тренер – Олег КОЛОБИЧ.

Без сумніву, найкращі результати серед команд ДЮСШ ФК «Львів» у Вищій лізі показує команда Олега Васильовича, не став винятком і поєдинок із чернівецькими футболістами. Дана перемога дозволила сімнадцятилітнім Левам очолити турнірну таблицю.

У першій половині зустрічі «Львову» не вдавалось створювати небезпечних моментів поблизу воріт «Буковини», точилась рівна гра. Далось взнаки й те, що наша команда діяла проти вітру. Однак у другому таймі майстерність ФК «Львів» U-17 допомогла здобути перевагу над суперником. На 58-й хвилині Роман Вантух майстерно виконав штрафний, а Назарій Русин, зігравши наввипередження, головою, увігнав шкіряну кулю в сітку воріт, 1-0! Могли галичани забити ще, варто згадати, і вихід один в один, і дві стійки, і момент, коли оборонці «Буковини» вибивали м’яча з пустих воріт. Також автора забитого м’яча відверто «скосили» «буковинці» у своєму штрафному майданчику, однак арбітр поєдинку пенальті призначити не наважився.

ФК «Львів» U-15 – «Буковина» Чернівці U-15 1-0 (1-0)

ФК «Львів» U-15: Ковлєв Євген, Карвацький Андрій, Колтун Юрій, Яблонський Володимир, Хімчак Максим, Масюк Тарас, Корпан Максим, Ременяк Артур, Тягло Орест, Левків Ярослав. На заміну виходили: Уштан Віталій, Клебан Роман, Кшик Юрій, Запотічний Прокіп-Іван. Тренер – Яремчук Олег.

Підопічні Олега Степановича продемонстрували хорошу гру й чудову злагоджену дію між усіма командними ланками. На футбольному полі «Львів» домінував практично весь поєдинок, особливо у першому таймі, створював гольові моменти. Один з них врешті й втілився у забитий м’яч – після передачі Артура Ременяка, м’яч у сітку воріт чернівецької команди заколотив Максим Корпан, 1-0 у підсумку, а діями своїх футболістів тренер залишився задоволеним!

«УФК-Карпати» Львів U-16 – ФК «Львів» U-16 3-2 (3-1)

ФК «Львів» U-16: Вента, Вовк, Василина, Подоляк, Глушко, Притула, Вичіжанін, Марциняк, Закорчемний (Рубай), Дахновський (Сукач), Грицак (Челядин). Тренер – Михайло Луцишин.

В першому таймі на полі між львівськими командами точилася рівна гра, команди встигли обмінятись реалізованими пенальті (за «Львів» відзначився Андрій Вичіжанін). Опісля, «Карпати» опинились у меншості, проте зуміли двічі відзнатись. Другий тайм вихованці Михайла Михайловича будь-що прагнули бодай зрівняти рахунок, проте відзначились лише раз – м’яч до свого ліку записав Віталій Дахновський. Після цього матчу ФК «Львів» U-16 посідає четверту сходинку, а суперник – першу.

«УФК-Карпати» Львів U-14 – ФК «Львів» U-14 5-0 (3-0)

ФК «Львів» U-14: Західний (Федишин), Іваськів (Шибунька), Мариняк (Глушко), Якуба, Папроцький, Дрига, Запотічний (Лебеденко), Саламаха (Вантух), Курило, Колісник (Хитрень). Ст. тренер – Роман Марич, помічник – Андрій Феляк.

Наймолодшим представникам «Львова» у вищій лізі було доволі складно в першому поєдинку після зимової перерви, оскільки суперником був один із лідерів групи. Вже на 5-й хв. наші хлопці пропустили м’яча, 1-0. Після пропущеного голу Леви не знітились, а огризались, намагались створювати моменти, однак, до 15-ї хв. ще двічі пропустили – господарі чітко провели флангові контратаки. У другому таймі   ФК «Львів» U-14 отримав ще два голи – у середині й наприкінці тайму. За словами наставника, важливу роль у поразці відіграла психологія. Місцями хлопці діяли відверто безхарактерно, та й рівень гри суперника дав про себе «чути». Проти «УФК», як сказав Роман Ростиславович, важко грати у відкритий футбол, а коли бракує спортивної злості, коли присутня пригніченість – тимпаче. А попереду на команду очікує розбір гри й помилок.