ДЮСШ ФК «Львів»: не вельми втішний восьмий тур

У середу чотири команди нашої футбольної школи провели чергові поєдинки у Вищій дитячо-юнацькій футбольній лізі України. Три поразки та нічия – підсумок восьмого туру

«BRW-BIK» В. Волинський Ю-17 – – ФК «Львів» Ю-17 – 3-0 (1-0)

ФК «Львів» Ю-17: Широкий Родіон, Василина Роман, Притула Богдан-Денис, Чепа Станіслав, Вичіжанін Андрій, Марциняк Ігор, Дахновський Віталій, Янчак Вадим, Міщук Остап, Вовк Володимир, Рубай Назар. На заміну виходили: Кулик Орест, Закорчемний Руслан, Лесько Павло, Грицак Назар, Подоляк Арсен. Тренер – Михайло ЛУЦИШИН, тренер воротарів – Тарас ШЕВЧИК.

Городяни, нажаль, пропустили гол вже на другій хвилині. Далі гра давалася важко, та й свисток арбітра часто лунав у нашу сторону… Другий м’яч Львівські Леви пропустили через контратаку господарів поля, волинянам вдалось впіймати наших юнаків, які захопились атакувальними діями. А на третій м’яч напрацював Орест Кулик, заробивши пенальті, 3-0 у підсумку.

Михайло ЛУЦИШИН: «Діти не зіграли так, як могли б. Комплекс помилок. Треба було грати на рівень краще. Коли грають дві рівні команди, а свисток арбітра працює тільки в одну сторону, важко».

ФК «Львів» Ю-16 – «BRW-BIK» В. Волинський Ю-16 – 0-0

ФК «Львів» U-16: Паламар Владислав, Тягло Орест, Фіялковський Назарій, Карвацький Андрій, Харіпов Олексій, Пантелейчук Дмитро (Баран Ярослав, 60), Горин Олег, Почапський Максим, Хімчак Максим (Савула Валентин, 70), Левків Ярослав (Рус Микола, 60), Ременяк Артур (Занько Максим, 79). Старший тренер – Олег Колобич, тренер – Олег Яремчук, тренер воротарів – Тарас Шевчик.

Не зважаючи на певний сумбур на початку зустрічі, решта ігрового часу першого тайму пройшла під контролем галичан.

У другому таймі «Львів» так і не зумів влучити у ворота лідера, свої моменти втратили, і Паламар (вихід один в один), і  Горин (нереалізоване пенальті).

«BRW-BIK» В. Волинський Ю-15 – – ФК «Львів» Ю-15 – 3-0 (3-0)

ФК «Львів» U-15: Федишин Володимир, Іваськів Денис, Глушко Ростислав, Мариняк Віталій (Паска Валентин, 53), Токар Богдан, Якуба Роман, Саламаха Артур (Папроцький Назар, 35), Припутницький Сергій (Карпяк Антон, 35), Курило Володимир (Колісник Віталій, 40), Хитрень Тарас  (Шибунька Тарас, 55), Сенчишин Тарас (Вантух Володимир, 45). Тренер – Роман МАРИЧ, помічник – Андрій Феляк, тренер воротарів – Тарас Шевчик.

Нажаль, городяни всі три м’ячі пропустили у першому таймі: на четвертій, шостій та 15-й хвилинах.

Роман МАРИЧ: «У мене критичні зауваження до всієї команди, треба задуматися над собою, безліч грубих помилок, просто немає слів».

ФК «Львів» Ю-14 – «BRW-BIK» В. Волинський Ю-14 – 0-2 (0-0)

ФК «Львів» U-14: Малоїд Дмитро, Кусий Остап, Підлужевич Данило, Білик Віталій, Барчишин Ярослав, Татарін Данило, Комарець Максим, Фадевич Святослав, Пінчук Василь, Мавдрик Роман, Цар Максим. На заміну виходили: Лопушинський Тарас, Ожибко Максим, Поврозник Юрій. Тренер – Орест ШВЕЦЬ, тренер воротарів – Тарас ШЕВЧИК.

У першому таймі гра була рівною. Гості мали шанс забити одного разу, коли м’яч влучив у перекладину. Натомість свої моменти змарнували Пінчук і Комарець. Перший не використав вихід один в один, а другий спромігся не влучити у ворота з семи метрів.

Другий тайм виявився провальним. Команда, за нез’ясованих причин, зупинилася. Результат таких дій дав закономірні результати – 0-2 у підсумку.