Євро – головний тренд моди-2012!

19-20 березня в межах Українського тижня моди відбудеться EuroFashion-2012 – перший європейський проект, що поєднує моду, футбол, культуру і спорт. Під час спеціальної акції вперше в історії сучасної моди Ukrainian Fashion Week представляє проект, що збере послів моди  16 європейських країн-учасниць чемпіонату, які продемонструють автентичні традиції та сучасні погляди на моду. Українського посла моди обиратимуть відкритим голосуванням на сайті партнера UFW Europa Plus – офіційного партнера  Ukrainian Fashion Week.
У списку кандидатів на посла  близько 40 відомих імен української моди – Юля Айсина, Ольга Альонова, Віктор Анісімов, Світлана Бевза, Марія Бех, Христина Бобкова, Анна Бублик, Олена Буреніна,  Федір Возіанов, Олена Голець, Вікторія Гресь, Олена Даць, Надія Дзяк, Олексій Залевський,  Тетяна Земскова & Олена Ворожбит,  Наталя Каменська&Олеся Кононова, Олександр Каневський, Ірина Каравай, Оксана Караванські, Ігор Кікоть, Людмила Кисленко, Артем Климчук, Лілія Літковська, Зінаїда Лихачова, Лариса Лобанова, LUVI (Вікторія Заграфова & Людмила Седляр), Ксенія Марченко,  Володимир Подолян, Олена Пржонська, Лілія Пустовіт,  РИТО (Тетяна Абрамова), Сергій Смолін,  Наталія Соболева&Людмила Вронська, Андре Тан. Що стосується послів моди від інших країн-2012, їх імена будуть озвучені на початку лютого.

Організатором проекту EuroFashion-2012 виступає Ukrainian Fashion Week, історія якого налічує п’ятнадцять років, а в березні цього року відбудеться ювілейний, 30-й Тиждень моди. Як почесного куратора проекту Ukrainian Fashion Week запросив всесвітньо відому супермодель Джі Дієнґ (Франція), вшановану багатьма нагородами за благодійність, серед яких Award for Humanity, the United Nations Volunteer Award та інші. 
Як повідомили Інформаційному центру в UFW (Ukrainian Fashion Week), проект EuroFashion-2012 має на меті запросити до України найкращих дизайнерів – представників 16 країн Європи, які братимуть участь у фінальній частині чемпіонату Європи 2012 року з футболу. Ця визначна подія не тільки збере найяскравіших дизайнерів, але й очікує безліч гостей, серед яких журналісти, члени футбольних, громадських, благодійних організацій, дипломати, спортсмени, видатні представники ділової, політичної та мистецької еліти.
19-20 березня 2012 року 16 послів моди презентують усій Європі свої нові колекції з головного
подіуму України. Акцій пройде у приміщенні Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький Арсенал». Простора двохсотлітня пам’ятка архітектури є однією з найкращих локацій для проведення міжнародного фешн-шоу, зазначають організатори свята.
 Як зазначив у коментарі Інформаційного центру «Україна-2012» Друг Євро і генеральний продюсер UFW Володимир Нечипорук, ідея проекту побудована на тому, що ЧЄ-2012 став наймоднішим трендом 2012 року – як для України, так і для всієї Європи.
«Мода – це поняття значно ширше, ніж просто одяг і біжутерія. Мода – це і технології, і книжки, і музика, і вчинки. Наймоднішим трендом 2012 року для України є Євро-2012. Оргкомітет Українського Тижня Моди не стояв осторонь цієї важливої для країни події і раніше. Наш проект EuroFashion-2012 покликаний насамперед прорекламувати Україну як частину цивілізованої культурної Європи. Фешн-амбасодори 15 країн після повернення додому дадуть не одне інтерв’ю стосовно участі в цьому проекті, поділяться враженнями від української моди, роботи візажистів, перукарів, оргкомітету, публіки.  А оргкомітет Українського Тижня Моди зробить красивий подарунок шанувальникам на честь ювілейного, 30-го Українського Тижня моди», – розповів один з керівників UFW.
Він додав, що результатом акції бачить позитивний відгук про Україну в Європі та зміцнення позицій української моди на фешн-мапі світу.
Довідково. 29 сезонів поспіль Український Тиждень Моди проходить без жодної перерви. За цей час глядачі побачили близько тисячі українських та іноземних дизайнерів. За 15 років існування Ukrainian Fashion Week відвідали близько 700 000 гостей. Сотні українських та міжнародних ЗМІ, серед яких друковані видання, телебачення, інтернет, висвітлюють події Ukrainian Fashion Week, розповідаючи про талановитих дизайнерів, прекрасних моделей, VIP-персон, таких як Періс Хілтон та Андрій Шевченко, Жан-Клод Ван Дам, Кіра Муратова та Адріана Карамбе, супермоделі Джі Дієнґ та Кароліна Куркова.

Інформаційний центр «Україна-2012»