«Єврохіт» зібрав вже 5 тисяч варіантів гімну ЧЄ!

Близько 5 тисяч варіантів гімну до чемпіонату з різних куточків країни отримали організатори акції «Єврохіт». У гонитві за визнання і приз в $25 тис. вболівальники співають оди «Динамо», «Металісту» і «Шахтарю», демонструють знання польської та англійської.
Спільна акція «Єврохіт» від радіостанції «Хіт FM», телеканалу М1 та Фонду Бориса Колесникова виходить на фінішну пряму. Але у бажаючих стати автором народного гімну Україні до Євро-2012 є ще тиждень, щоб до 15 лютого надіслати своє творіння (текст пісні або готове музичний твір) на сайт eurohit.com.ua. До оцінки робіт вже приступили відомий російський композитор і продюсер Ігор Крутой, а також музикант і письменник Олександр Сидоренко, більше відомий в Україні під прізвиськом Фоззі.
У журі конкурсу сподіваються відшукати в нескінченному потоці заявок справжній діамант. Ігор Крутой чекає від конкурсантів нову «Катюшу», а Фоззі радить не налягати на національні мотиви і заспівати українцям краще, ніж Шакіра на чемпіонаті світу в Африці.
Нагадаємо, за підрахунками організаторів щодня на конкурс надходить близько 100 робіт з усіх регіонів країни. Пісні, які не відповідають умовам конкурсу, відсіваються. Переважна більшість робіт – українською та російською мовами, є дві заявки на польській і 50 – англійській.

Інформаційний центр «Україна-2012»