ФК “Львів” у першому матчі 1/8 Зимового Кубка ДЮФЛУ здолав МФА (Мукачево)

09.02.2019, 14-00, ст. “Сокіл”, м. Львів

ФК «Львів» (Львів) – МФА (Мункач) – 1:0 (0:0)

ФК «Львів» U-16: Лалак Юрій, Мудрий Максим (Цар Роман,60), Алфьоров Олег, Большаков Максим, Танчак Василь, Мусянович Віталій (Михайлів Євгеній 50), Пасічник Валентин (Михайлів Роман 55), Копитко Олег, Ювхимець Роман (Гурманчук Богдан 60), Архіпов Антоній (Сидор Назар 55), Харко Михайло (Пацула Михайло 61).

Тренер: Ханас Андрій, Володимир Федорів

МФА: Переганець Зден, Дубовський Денис (Бойко Роман 74), Поліщук Дмитро, Кірюхін Ілля, Нагірний Артем, Павлюк Євген (Лютнянський Максим 76), Яніцький Кирило, Станкович Іван (Попович Іван 58), Герасименко Андрій (Нерух Віталій 66), Дуруеке Кевін (Тихонець Олександр 78), Котомкін Віктор (Боднарук Іван 23). Запасні: Хайнас Андрій, Ставничий Вячеслав.

Тренер: Яїчник Віктор

Стартовий матч стадії плей-оф “Зимового Кубку ДЮФЛУ” у Львові розпочався доволі жваво. Команди швидко переходили на половину поля суперника. Гості активно будували свої атаки через правий край, однак бракувало впевненості в завершальних діях. У суперника було декілька хороших нагод  аби відкрити рахунок на табло, але у всіх випадках круглий просвистів над поперечиною. Господарі ж потурбували голкіпера МФА кількома ударами з-за меж карного майданчика, які не несли ніякої загрози.

У другому таймі поєдинку після ряду замін “синьо-золоті леви” значно додали в швидкості та пресингували суперника. Спершу на 65-й хвилині стався неприємний епізод у воротарському майданчику МФА, де в боротьбі за м’яч з нападником ФК «Львів», рятуючи власні володіння, зазнав травми воротар із Мукачева, однак гру продовжив. На  69 хвилині  гості втрачають контоль м’яча на власній половині поля, круглого перехоплюють господарі, переводять його на правий фланг, де в карному майданчику оборонець МФА не порозумівся з кіпером та, намагаючись вибити м’яч, скинув його супернику, Роман Михайлів скористався помилкою суперника та проштовхнув шкіряного у сітку, 1-0. Вже через кілька хвилин львів’яни могли подвоїти рахунок,  Переганець в карколомному стрибку рятує команду від другого м’яча.

Матч-відповідь відбудеться 16-го лютого у місті Мукачево, де і вирішиться яка команда пройде до наступного етапу.