ФК “Львів” зазнав поразки у другому турі фінального турніру ДЮФЛУ

У другому турі фінального турніру Дитячо-юнацької футбольної ліги України сезону 2018/19 серед юнаків  2005 р.н. (U-14) ФК “Львів” зазнав поразки від УФК-Карпати.

У другому поєдинку групової стадії жереб звів “синьо-золотих левів” у протистоянні із принциповим суперником – УФК-Карпати. Загалом весь матч пройшов у дусі справжнього дербі та рівній боротьбі – ніхто не хотів поступатись, адже перемога давала шанс на вихід у півфінал. Перший тайм завершився без голів, а доля поєдинку віришилась лише за 5-ть хвилин до завершення матчу. Після подачі з кутового першим по воротах пробив Ломницький, однак не точно, а з другої спроби м’яч до сітки загнав Артур Шах.

Заключний матч групового турніру ФК “Львів” зіграє у понеділок, 17 травня, із не менш принциповим суперником – донецьким “Шахтарем”. Поєдинок відбудеться на уманському стадіоні “Центральний” о 16:00.