Минулого вікенду у курортному містечку Моршин відбулися традиційні змагання на призи «Morshyn Winter Cup». Цього разу учасниками стали футболісти 2015 року народження. «Містяни» під керівництвом Василя Салагуба виступали одразу двома складами та зуміли показати дуже пристойні результати.
Чотирнадцять команд із чотирьох областей України на першому етапі протистояли одне одному в двох групах. Логічно, що за таким принципом команди «Львова» розвели в паралельні групи.
«Львів білі» виконували завдання з награвання складу і просто отримували задоволення від улюбленої гри. Турнірної мотивації у хлопців не було. Найголовнішим було випробувати власні сили на фоні потужних суперників.
Свій шлях «Львів білі» розпочали у групі «А». Змагальний процес видався дуже насиченим. Команда провела шість матчів, у яких було зафіксовано чотири поразки та дві перемоги. Почергово поступалися чернівецькому «Голбері», київському «Локомотиву-1», вінницькій ВОДЮСШ «Нива-1» та львівському «Руху-40». Перемоги ж святкували у зустрічах із «1on1» (Стрий) (4:3) та «Яско жовті» (Вінниця) (3:0).
Далі були матчі плей-оф. ФК «Львів білі» хоч і не боролися за найвищі позиції, але хороші враження по собі залишили. У підсумку наша команда стала одинадцятою. «Найкращим гравцем колективу» було визнано Вадима Казимира.
ФК «Львів сині», своєю чергою, мав більш конкретні турнірні завдання. «Леви» розраховували щонайменше поборотися за призи змагань, тому з перших матчів діяли дуже цілеспрямовано. У рамках групи «B» підопічні Василя Салагуба зазнали лишень однієї прикрої поразки від вінницького «Яско залені» (0:2). У решті ж поєдинків наша команда просто трощила всіх і вся. На завершення групового етапу «містяни» мали статистику м`ячів «+44». Від злагоджених дій наших улюбленців постраждали «Локомотив-2016» (Київ), «Буковина» (Чернівці), «Локомотив-2» (Київ), ДЮСШ «Дуліби» та ВОДЮСШ «Нива-2» (Вінниця). «Львів сині» таким чином вийшов до півфіналу «Morshyn Winter Cup».
Результативна історія львів`ян продовжилася і у плей-оф. У півфіналі юні вихованці нашої школи розбили вінницьку ВОДЮСШ «Нива-1» (7:1) та заслужено вийшли до «золотої» гри.
У фіналі – львівське дербі. «Львів сині» помірявся силами із потужним опонентом з рідного міста. В суперниках «Рух 40 школа», який до цього моменту не зазнавав жодної поразки впродовж турнірної дистанції. Вирішальна гра видалася дуже змістовною з боку обох колективів, але все ж опонент відправив до сітки наших воріт на один гол більше. Підсумком топової зустрічі стала перемога «жовто-чорних» із рахунком 4:3. Як наслідок – ФК «Львів сині» завершив турнір на другій сходинці. «Найкращим захисником турніру», крім того, визнали Юрій Щигла.
Продовжуємо підтримувати наших вихованців та переконані, що попереду у них ще не одна подібна перемога.
Інформаційна служба ДЮФШ ФК «Львів»
