13–14 грудня у місті Винники відбувся всеукраїнський турнір «Львівський лицар» серед команд 2017 року народження, у якому взяли участь 16 колективів.
Груповий етап команда ФК «Львів» (білі) пройшла максимально впевнено:
ФК «Львів» білі — «Асканія» 8:0
ФК «Львів» білі — «Звягель Кідс» 2:0
ФК «Львів» білі — «Калуш» 10:0
За підсумками групи наші хлопці вийшли до Golden League (Ліги чемпіонів) та знову продемонстрували характер.
Півфінал:
ФК «Львів» білі — «Ніка Пасічна» 3:0
Фінал:
ФК «Львів» білі — «Радивилів» 0:1
ФК «Львів» (сині) посіли 4-те місце у своїй групі:
ФК «Львів» сині — «Шахтар» 6:0
ФК «Львів» сині — «Лицар» 1:1
ФК «Львів» сині — «Ніка-05» 2:2
Гра за 7-ме місце:
«Ніка-05» — ФК «Львів» сині 2:2
(по пенальті — 0:2)
Команда ФК «Львів» (білі) виборола друге місце, а ФК «Львів» (сині) завершили виступ на турнірі на сьомій позиції.
Індивідуальні нагороди:
Кращий гравець ФК «Львів» білі — Павло Левицький
Кращий гравець ФК «Львів» сині — Северин Бариляк
Кращий захисник турніру — Данило Дикий
Вітаємо гравців, тренерів та батьків із чудовим результатом і бажаємо нових перемог!
Інформаційна служба ДЮФШ ФК «Львів»
