ФК «Львів» 2017 – срібний призер турніру «Львівський лицар»!

13–14 грудня у місті Винники відбувся всеукраїнський турнір «Львівський лицар» серед команд 2017 року народження, у якому взяли участь 16 колективів.

Груповий етап команда ФК «Львів» (білі) пройшла максимально впевнено:

ФК «Львів» білі — «Асканія» 8:0
ФК «Львів» білі — «Звягель Кідс» 2:0
ФК «Львів» білі — «Калуш» 10:0

За підсумками групи наші хлопці вийшли до Golden League (Ліги чемпіонів) та знову продемонстрували характер.

Півфінал:
ФК «Львів» білі — «Ніка Пасічна» 3:0

Фінал:
ФК «Львів» білі — «Радивилів» 0:1

ФК «Львів» (сині) посіли 4-те місце у своїй групі:

ФК «Львів» сині — «Шахтар» 6:0
ФК «Львів» сині — «Лицар» 1:1
ФК «Львів» сині — «Ніка-05» 2:2

Гра за 7-ме місце:
«Ніка-05» — ФК «Львів» сині 2:2
(по пенальті — 0:2)

Команда ФК «Львів» (білі) виборола друге місце, а ФК «Львів» (сині) завершили виступ на турнірі на сьомій позиції.

Індивідуальні нагороди:

Кращий гравець ФК «Львів» білі — Павло Левицький
Кращий гравець ФК «Львів» сині — Северин Бариляк
Кращий захисник турніру — Данило Дикий

Вітаємо гравців, тренерів та батьків із чудовим результатом і бажаємо нових перемог!

Інформаційна служба ДЮФШ ФК «Львів»