У неділю, 18 січня, підопічні Віталія Лемехи та Сергія Леська взяли участь на турнірі «UAGOAL CUP» трьома складами, який відбувся на спорткомплексі СКА. Переможцями турніру стали ФК «Львів» Білі, які у фіналі в серії післяматчевих пенальті переграли «Львів» Синіх.
«Львів» Білі та «Львів» Сині дійшли до фіналу змагань, а «Львів» Біло-сині здобули цінний досвід виступів на турнірах.
ФК «Львів» Біло-сині
Груповий етап:
«Львів» – «Львів Білі» 0:6
«Львів» – «Чайка Львів Сині» 0:2
«Львів» – «Junior Club Чорновола» 0:5
Silver League (1–2 місце):
«Львів» – «Junior Club Сихів» 3:3 (пен. 3:2)
ФК «Львів» Сині
Груповий етап:
«Львів» – «Чайка Львів Білі» 5:0
«Львів» – «Динамо Львів» 1:0
«Львів» – «Junior Club Сихів» 1:0
Півфінал Elite League:
«Львів» – «Чайка Львів Сині» 1:0
Фінал Elite League:
«Львів» – «Львів Білі» 1:1 (пен. 1:2)
ФК «Львів» Білі
Груповий етап:
«Львів» – «Львів Біло-сині» 6:0
«Львів» – «Junior Club Чорновола» 2:1
«Львів» – «Чайка Львів Сині» 1:0
Півфінал Elite League:
«Львів» – «Динамо Львів» 1:0
Фінал Elite League:
«Львів» – «Львів Сині» 1:1 (пен. 2:1)
Вітаємо наших юних футболістів із чудовим виступом та бажаємо нових перемог!
Інформаційна служба ДЮФШ ФК «Львів»
