ФК “Львів” – ФК “Нива” Теребовля. Післяматчеві коментарі гравців.

Коментарі гравців ФК “Львів” після запеклого недільного поєдинку з “Нивою”, який завершився нічиєю 3-3. Та щодо інциденту на стадіоні “СКА”. 

Михайло Зайчук, півзахисник ФК “Львів”:
– “Гра була нелегкою, суперник був наполегливим на забиті голи. Наша команда мала дуже багато моментів в першому таймі на яких ми забили тільки два голи, а суперник забив три голи через наші ж помилки в обороні. Забракло впевненості в завершальних діях атак біля воріт гостей. Нас підвела розконцентрація нашої оборони в простих моментах.
Я не знаю, що це була за провокація, але таке не допустимо на наших стадіонах. Нас трохи це насторожило перед грою, було страшнувато. Але ми зібралися з думками та налаштовувались на важливу гру, незважаючи на тих людей.”

Віталій Дахновський, нападаючий ФК “Львів”:
– “Після третього голу ми змусили суперника більше помилятись і в нас було достатньо моментів, щоб забити четвертий м’яч. Нам не вистачило ігрового часу, щоб дотиснути суперника. Я давно вже не забивав в офіційних іграх, тому в цій грі дуже хотів забити. Так склалось, що в цьому матчі я забив два м’ячі.  Дуже жаль, що команда не змогла перемогти.
Я дізнався вже після гри, шо це була провокація зі сторони невідомих осіб. Звичайно неприємно було на таке дивитись в себе на трибунах…”

Інформаційна служба ФК “Львів”