ФК “Львів” – ФК “Самбір”. Вдалий початок

1/8 Кубку України серед аматорських команд. Перший матч
26.10.2016 м. Рава-Руська
ФК”Львів” – ФК “Самбір” 2-0
Голи : Матушевський, Міщук

Фактично на нейтральному полі ФК “Львів” здобуває важливу перемогу в першому матчі 1/8 фіналу Кубку України серед аматорських команд. Через непридатний стан газону стадіонів “СКА” і “Сокіл”, “городяни” вже другий матч поспіль змушені проводити в Рава-Руській.
Матч очікувався не з простих, так як ФК “Самбір” є одним із лідерів Прем’єр Ліги Львівщини, але сталося не так, як очікувалося. Самбір за цілу гру не створив жодного гострого моменту біля воріт номінальних господарів поля. В свою чергу городяни могли запросто доводити рахунок до розгромного, не використавши декілька вбивчих моментів. Рахунок відкрив капітан “синьо-золотих левів” Олег Матушевський, Дахновський прострілив з флангу, Остап Міщук скинув під удар Олегу, який в дев’ятку загнав м’яч. За декілька хвилин, вже Міщук пробігши сам половину поля з м’ячем обіграв двох захисників і воротаря забиває вже свій шостий гол за “городян”.

За тиждень в “Самборі” відбудеться матч відповідь, де буде визначено хто з команд заслуговує продовжити боротьбу в 1/4 фіналу.

Інформаційна служба ФК “Львів”