Геренда Є.Б. (Калуш)

ФК “Львів” – ПФК “Сталь” – 1:1 (пенальті 5:3)
Голи: Кисленко (69) – Климчук (11)
Серія пенальті:
(1:0) Бухал, (1:1) Мисик, (2:1) Орловский, (2:1) Михайліченко (перекладина), (3:1) Зайчук, (3:2) Обрадович, (4:2) Коблюк, (4:3) Якимів, (5:3) Ощипко.
Попередження:
Коблюк (59), Зайчук (98) – Мисик (110), Якимів (120+1)

ПФК “Сталь”: Пеньков, Михайліченко, Грачов (Якимів, 46), Данієлян, Тимчик, Месхі (Копитов, 91), Мисик, Задерака, Малакян Е. (Обрадовіч, 96), Кузик, Климчук.
Головний тренер: Ніколай Костов

ФК “Львів”: Друзь, Бариляк, Поручинський (Янчак, 75), Ощипко, Кисленко (Панасюк, 110), Бухал, Орловський, Коблюк, Зайчук, Багдай, Омельченко (Романчук, 120).
Головний тренер:
Андрій Чіх

В рамках 1/8 Кубка України єдиний представник міста Лева футбольний клуб “Львів” змагався за вихід до наступного раунду із преставником Прем’єр-ліги – ПФК “Сталь” з Кам’янського. Більшість футбольних порталів та звичайних любителів футболу називали фаворитом  цього матчу “Сталь”, оскільки це команда вищого дивізіону, хоч і знаходиться на дні турнірної таблиці. ФК “Львів” у чемпіонаті Другої ліги в останніх турах демонстрував не надто втішні результати, що засмучувало львівських вболівальників. Проте, кубкові матчі цікаві тим, що вони непередбачувані!
“Сталь” розпочала гру одразу ж з атак, Богдан Михайліченко прорвася на лівому фланзі та віддав пас на Мисика, який завдав потужного удару, але, на щастя, м’яч пройшов повз ближню стійку. Успішно реалізувати атаку “сталеварам” вдалося вже на 11 хвилині, Юрій Климчук, отримавши передачу від Едгара Малакяна, вийшов сам-на-сам з голкіпером та скерував круглого у сітку львів’ян. Мали нагоду зрівняти рахунок “городяни” на 26 хвилині, Олексій Омельченко навішував удар на дальну стійку, де не встиг замкнути Роман Багдай, гравець “Сталі” перевів м’яч на кутовий.  Загалом весь перший тайм представник вищого дивізіону домінував, проте збільшити свою перевагу підопічним Костова не вдалось.
Львів’янам вже втрачати було нічого, тому команда вирішила викластись сповна у другому таймі і їй це вдалось. На 69-ій хвилині на побачення з Пеньковим вискочив Сергій Кисленко, який відправив круглого низом у сітку “сталеварів”, 1:1. Забитий гол додав господарям впевненості, а глядачі на трибунах “СКІФу” завелись ще голосніше.  ФК “Львів” міг виграти ще в основний час, на 77 хвилині Гліб Бухал виконує штрафний удар, де в карній зоні Кисленко першим вистрибує та головою пробиває повз голкіпера “Сталі”. Проте, лайцман не зарахував гол через положення поза грою. В останню мить рятує Пеньков свою команду після чергового стандарту, який у штрафному майданчику гостей замикав Руслан Бариляк.
Визначити переможця в основний ігровий час не вдалося, тому не обійшлось без овертайму. В першій частині додаткового часу запам’ятався потужний удар Кузика, який цілився у “шістку” воріт, Друзь перевів на кутовий. А в другій частині ударом у ближній кут львів’ян намагався засмутити кіпера Обрадовіч, Друзь був на місці.
Доля путівки до чвертьфіналу визначилася у серії пенальті. Вирішального промаху припустився Богдан Михайліченко, в той час як усі гравці ФК “Львів” свої спроби успішно реалізували. Віддавши всі сили на полі гравцям ФК “Львів” вдалося вирвати свій щасливий білет та вперше за історію клубу вийти у чвертьфінал Кубка України.

Жеребкування 1/4 фіналу розіграшу Кубка України сезону відбудеться у вівторок, 31 жовтня. Базовий день проведення матчів – 29 листопада.