Попередження: Яремчук (17), Матушевський (30), Омельченко (77), Кисленко (90+2)

СКК “Демня”: Крашевський, Слука, Яремчук, Дикий, Самолюк, Терлецький, Демків (Войтович, 59), Дорошенко, Панченко (Білоус, 90), Борик (Шептицький, 76), Микитин.
Головний тренер:
Гусаковський Юрій

ФК “Львів”: Герич, Матушевський, Бариляк, Багдай, Ощипко (Романчук, 77), Бухал, Омельченко, Поручинський, Шпирка, Кисленко, Коблюк (Савошко, 83).
Андрій Чіх

Сьогодні у Львові на стадіоні “СКІФ” відбулось обласне дербі. Аматорська “Демня” змагалася за прохід у наступний раунд із друголіговим представником – ФК “Львів”. Безсумнівно, що цей поєдинок привернув до себе чимало уваги, адже суперник з Демні у попередніх раундах пройшов друголігові команди “Дніпро” та житомирське “Полісся”, а ФК “Львів” двічі здолав представників Першої ліги – МФК “Кремінь” та ФК “Волинь”. Завітало на цей запеклий поєдинок чимала кількість вболівальників із Демні, і не дарма, адже сьогоднішній матч викликав на трибунах багато емоцій. Нагадаємо, що цей поєдинок мав відбутися у Демні, але керівництво клубу звернулось з проханням провести кубковий матч у Львові, тому ФК “Львів” вважався номінальним гостем у цьому матчі.
“Городяни” з перших хвилин насідали на ворота номінальних господарів, але м’яч ніяк не залітав у рамку воріт. Нагоду відзначитись у ворота суперника мав Олексій Омельченко, який замикав передачу від Ігора Ощипка, але круглий пройшов повз стійку воріт. Декілька разів рятував ворота Крашевський, а деякі епізоди не були реалізовані львів’янами. Щодо моментів “Демні”, то було декілька ударів по воротах, які не виникали труднощів у Романа Герича. Не зміг справитись із дальним ударом Сергія Кисленка голкіпер господарів, що і відкрило рахунок під кінець першого тайму. Через декілька хвилин рахунок на табло був рівним – швидка атака “Демні” лівим флангом закінчилась передачою на дальну стійку, де Андрій Борик прострілив пусті ворота львів’ян. Одразу прозвучав свисток на перерву, команди пішли в роздягальню з рахунком 1-1.
У другому таймі ситуація аналогічна – ФК “Львів” пресингував господарів, а “Демня” намагалась контратакувати, загалом на полі точилась запекла боротьба. На 58 хвилині нагоду вивести команду вперед мав Олексій Омельченко, який вийшов сам-на-сам з голкіпером, але пробив прямо у руки Крашевському. Згодом воротар “Демні” парирував удари від Коблюка та Бухала. Суперники виконали свою першу атаку у другому таймі, Микитин обігрує Матушевського, робить передачу в карну зону, де Терлецький замикає потужним ударом по воротах, м’яч проходить вище поперечини. Чудовий шанс випав Володимиру Савошку в кінці другого тайму – Поручинський з лівого фланга робить передачу у штрафний майданчик, Олексій Омельченко з одинадцятиметрової позначки грудьми скидує м’яч на Савошка, який пробив повз стійку воріт “Демні”. На 86 хвилині Іван Дикий відверто фолить проти Омельченка та отримує червону картку, господарі грають у меншості. І вже здавалось, що мова йтиме про додатковий час, “синьо-золоті леви” забивають вирішальний гол. В компенсований арбітром час Олексій Омельченко красивим ударом метрів із 10-ти поставив ефектну крапку у кубковому поєдинку, 1-2.  ФК “Львів” проходить в 1/8 розіграшу Кубка України та повторює історичний рекорд Кубка України сезону 2006/07, 2007/08 та 2008/09 років.

Кубковий шлях аматорської “Демні” закінчився у Львові, а ФК “Львів” проходить у четвертий раунд Кубка України, жеребкування якого відбудеться найближчим часом. Базовий день проведення – 25 жовтня.