ФК «Львів» U-11: золото на міжнародному турнірі у Польщі!

Вихованці Романа Свінцицького, гравці 2004-го р.н. зайняли перше місце на футбольних змаганнях, що проходили в період з 31-го липня по друге серпня у Варшаві на «Центральний стадіон «Полонія»

ФК «Львів» U-11: Артем Васильків, Роман Яцків, Тарас Петрівський, Данило Шуневич, Сергій Стасюк, Андрій Кравець, Данило Чабан, Артем Близнюк, Юрій Кухта, Мар’ян Сипа, Максим Іванишин, Роман Романяк, Олександр Герега, Максим Гимер, Петро Величко. Тренери – Роман Свінцицький та Ростислав Горецький.

Футбольний турнір носить назву «Кубок Малого Повстанця», і метою даного, восьмого за ліком змагання, є популяризація спорту та дружби між народами, а також вшанування дітей, що загинули в період Варшавського повстання 1944-го року.

Участь у двобоях взяло десять колективів із чотирьох європейських держав:  України, Польщі, Німетчини й Англії. Команди було поділено на дві групи.

На цій стадії змагань, підопічні Романа Свінцицького виступили так:

ФК «Львів» U-11 – КС «Сокул» (Сєроцк) Польща – 14-0

ФК «Львів» U-11 – «Полонія-А» (Варшава) Польща – 4-6

ФК «Львів» U-11 – «Діти Фундіції» (Варшава) Польща – 11-0

ФК «Львів» U-11 – ФК «Брайт» Велика Британія – 11-1

Зайнявши перше місце, Львівські Леви у фіналі помірялись силами із переможцем другої групи – «Фортуна» Дюссельдорф, Німеччина. Наші юнаки здолали суперника з мінімальним рахуном – 6-5! Таким чином гравці ДЮСШ ФК «Львів» уперше (!) вибороли даний трофей.

Роман Свінцицький (тренер ФК «Львів» U-11): «У фіналі, вже на п’ятій хвилині, ми поступалися 0-2, проте хлопці зібралися, почали діяти щільніше, «перебігали суперника», проявили характер. Після першого тайму рахунок був 3-3. Двічі, по-ходу матчу, ми залишались у меншості. Назагал, у турнірі ми показали хороший футбол, а єдина поразка – недооцінка суперника. Кращим воротарем турніру було названо Артема Васильківа, а найкращим бомбардиром команди став Роман Яцків».

Нагороджували городян фідомі у «футбольній Польщі» люди – Єжи Енгель, Стефан Маєвський, Марек Юрек та почесний голова ФК «Полонія» – Єжи П’єкажевський.