ФК «Львів» U-12 взяв участь у «Кубку «Карпат-2016»

Гравці 2004 р.н. (тренер Роман Свінціцький) вперше у своїй історії, взяли участь у міжнародному футбольному турнірі високого рівня

На групповому етапі змагань, наші хлопці так провели двобої:

ФК «Львів» U-12 – ФК «Краків» Польща U-12  – 0-3

ФК «Львів» U-12 – «Металіст» Харків U-12 – 0-0

ФК «Львів» U-12 – «Карпати-1» Львів U-12  – 0-3

ФК «Львів» U-12 – СДЮШОР Ужгород U-12  – 2-6

Матч за 9-10 місця – ФК «Львів» U-12 – «Волинь» Луцьк U-12 – 2-0

ФК «Львів» U-12:. Васильків Артем, Чабан Данило, Кухта Юрій, Стасюк Сергій, Сипа Мар’ян, Яцків Роман, Близнюк Артем, Гедьо Назар, Пайтак Данило, Дубик Святослав, Іванишин Максим, Гимер Максим, Лемішко Олег.

Роман СВІНЦІЦЬКИЙ: «Моя команда вперше грала у форматі два тайми по 25-ть хвилин, ще й два поєдинки в день. У матчі проти польських юнаків, ми діяли добре, однак дві контратаки краківчан призвели до взяття наших воріт. З «Металістом» діяли на рівних, могли перемагати. «Карпатам» ми дали справжній бій, однак досвіду в тамтешніх хлопців більше. А в грі з ужгородськими футболістами діяли в атакувальній формі, але той факт, що за десять хвилин пропустили чотири голи, психологічно «підкосив» моїх гравців. В матчі ж за 9-10 місця мої хлопці «билися», оскільки не хотіли бути останніми і перемогли. Загалом, турнір цей високого рівня. Були представлені топ-клуби, можна змагання порівняти із фінальною частиною ДЮФЛУ. Стосовно результату, зробимо висновки і більше працюватимемо. Побільше б таких змагань».