ФК «Львів» U-14: без очок

Гравці 2002 р.н. (тренер Орест ШВЕЦЬ), на виїзді, поступилися ужгородському СДЮШОРу

СДЮШОР Ужгород U-14   – ФК «Львів» U-14 – 2-1 (2-1)

Забиті голи у цьому протистоянні гравці обох клубів організували ще в першому таймі.

Господарі поля розпочали матч дуже жваво, не зважаючи на холодну дощову погоду та мокре поле. Такий початок матчу дозволив ужгородцям мати перевагу на перших хвилинах тайму. На десятій хвилині кутовий удар у виконанні гравців закарпатського клубу закінчився взяттям наших воріт – спочатку м’яч доторкнувся голови футболіста СДЮШОР, останній переправив його на дальню стійку, де наш гравець замешкавшись, дозволив футболісту супернику, вразити наші ворота, 1-0.

Другий м’яч, як то кажуть, львів’яни «створили» самі собі – два центральні захисники, не порозумівшись, не змогли як слід віддати пас одне одному, чим скористався ужгородський юнак, як наслідок – 2-0.

Після другого пропущеного голу, городяни взяли ініціативу до своїх рук, та, на останніх хвилинах зуміли скоротити відрив у рахунку – Боберський гарно обігрався з Матусевичем, останній віддав пас Білику, Віталій, зумів проштовхнути «круглого» повз оборонця СДЮШОРу, вийти 1 в 1 з воротарем та переграти його, 2-1!

Другий тайм пройшов під контролем саме нашої команди, але гострих моментів бракувало, як наслідок, рахунок на табло не змінився.

Орест ШВЕЦЬ: «Нажаль, немає останнього пасу. Є бажання, футболісти стараються, але дається взнаки тактичний брак. Гра без моментів, нічийний поєдинок».

ФК «Львів» U-14:. Малоїд Дмитро, Татарін Данило, Підлужевич Данило, Барчишин Ярослав, Боберський Ростислав, Зелізко Ілля, Матусевич Володимир, Фадевич Святослав, Пінчук Василь, Білик Віталій, Комарець Максим. На заміну виходили – Мавдрик Роман, Кусий Остап, Цар Максим, Ожибко Максим.