ФК «Львів» U-14: останній млинець вийшов гливким…

Вихованці Ореста ШВЕЦЯ, гравці 2002-го року народження, поступилися дома одноліткам із «УФК-Карпати» Львів

ФК «Львів» Ю-14 – «УФК-Карпати» Львів Ю-14 –  0-5 (0-3)

ФК «Львів» U-14: Малоїд Дмитро, Кусий Остап, Підлужевич Данило, Білик Віталій, Татарін Данило, Барчишин Ярослав, Цар Максим, Комарець Максим, Мавдрик Роман, Пінчук Василь, Ожибко Максим. На заміну виходили: Матусевич Володимир, Лопушинський Тарас, Поврозник Юрій, Баран Олег, Петришин Богдан, Сидор Назар, Зелізко Ілля. Тренер – Орест ШВЕЦЬ, тренер воротарів – Тарас ШЕВЧИК.

Зважаючи на те, що суперник Левів – лідер групи, гра давалась не просто. «УФК» краще діяв на футбольному полі, гравці тамтешньої львівської команди швидше приймали рішення в окремих ігрових епізодах. Хоча рахунок матчу не по грі, бо, фактично, гості використали всі створені нагоди для взяття наших воріт…

Орест ШВЕЦЬ: «Брак майстерності, брак швидкості…рахунок сам за себе говорить. Наш суперник на «голову» сильніший за всі команди в нашій групі. Якщо подивитися на всі пропущені м’ячі у цьому сезоні, то половину з них ми отримали саме від «УФК». Можливо, психологічно хлопці погано налаштовуються саме на цього суперника. Будемо й далі провадити селекційну роботу, адже деякі футболісти не відповідають рівню Вищої ліги».

Цей рік ФК «Львів» U-14 завершив на восьмому місці.

Інформаційна служба «Львова»