ФК «Львів» U-14: поразка в Ужгороді, або, коли результат не відповідає грі

Вихованці Романа Марича минулої суботи, на виїзді, помірялися силами з одним із лідерів групи – «СДЮШОР» Ужгород. І не зважаючи на достойний опір грізному супернику, а подекуди і повністю переграючи господарів поля, львів’яни не змогли привезти додому бодай очко…

«СДЮШОР» Ужгород U-14 – ФК «Львів» U-14 3-0 (1-0)

ФК «Львів» U-14: Західний Володимир (Федишин Володимир, 58), Іваськів Денис (Шибунька Тарас, 50), Глушко Ростислав, Стасюк Роман, Папроцький Назар (Дрига Максим, 48), Лебеденко Андрій (Мариняк Віталій, 59), Припутницький Сергій (Вантух Володимир, 50), Саламаха Артур, Сенчишин Тарас (Паска Валентин, 58), Хитрень Тарас (Колісник Віталій, 48), Курило Володимир (к). Старший тренер – Роман МАРИЧ, помічник – Андрій ФЕЛЯК

Вже на другій хвилині першого тайму арбітр поєдинку призначив одинадцятиметровий удар у ствір наших воріт, проте, за словами наставника ФК «Львів» U-14 Романа Ростиславовича, поводу для цього не було, оскільки, і м’яч вийшов за лінію, і захисник з нападником зіштовхнулись у звичайному ігровому епізоді. Проте, свій шанс «СДЮШОР» Ужгород не змарнував, 1-0.

Після пропущеного мяча, галичани не знітились, а пішли вперед, перегравали господарів на всіх позиціях, але от в атаці бракувало креативності й завершального удару.

Друга половина зустрічі знову розпочалася із масованих атак ФК «Львів» U-14, але, напоровшись на флангову контратаку, на 45-й хвилині, оборонці Левів із своїм обовязком не впорались, 2-0. Не зважаючи на такий перебіг матчу на полі й далі точилась боротьба й було видно бажання вихованців ДЮСШ ФК «Львів» грати до кінця, проте, наприкінці матчу, провал правого захисника й брак майстерності центрального, призвели до третього мяча, 3-0.