ФК «Львів» U-15: до Чемпіонату готові!

Гравці 2001р.н. (тренер Роман Марич) у літнє міжсезоння провели відразу два навчально-тренувальні збори, а також низку контрольних поєдинків, аби якнайкраще підготуватися до Всеукраїнських змагань з футболу у Вищій дитячо-юнацькій лізі України

Перші заняття проходили в період 3-8-го серпня у Східниці та відбувалися в режимі дворазових тренувань. Акцент було поставлено на фізичні вправи, техніку й тактику дій. Провели городяни й контрольний матч проти одноліток із ФК «Борислав» і здолали суперника з рахунком 4-1.

Другі збори команда Романа Ростиславовича провела у Добротворі з 11-го по 19-те серпня. До тамтешніх занять додалася й теорія. Контрольних поєдинків ФК «Львів» U-15 цього разу провів значно більше:

ФК «Львів» U-15 – ФК «Добротвір» збірна 99-2001 – 5-1

ФК «Львів» U-15 – ФК «Соснівка» юнаки 98-2001 – 1-3

ФК «Львів» U-15 – Збірна команд ФК «Добротвір» і «Галичина» Львів – 10-1

Після повернення до Львова, футболісти ДЮСШ ФК «Львів» провели ще три контрольні двобої, – здолали київський РВУФК 5-0, поступились львівському «Опору-2000» 1-3 та зіграли унічию 1-1 із представником Київщини у Першій лізі – ФК «Вижгород-2000»

Старший тренер команди Роман Марич залишився задоволеним зборами, за його словами, вони пройшли на хорошому рівні й без проблем. Хлопці старалися. Стосовно завдання на сезон, то воно полягає у тому, щоби здобувати три очки в кожному матчі, показувати хорошу змістовну гру. «Надіюся, моя команда підніметься вище в турнірній таблиці, аніж минулого сезону»,- підсумував Роман Ростиславович.

Стосовно новачків команди, то ними стали  центральний захисник Антон Карпляк і центральний нападник Сергій Батюк, перший раніш грав у Жовкві, другий – у Бориславі. Також переведено із  команди два виконавці – Західний та Приходько – до ФК «Опір».

Свій перший офіційний матч нового сезону ФК «Львів» U-15 проведе у Львові на стадіоні «Сокіл» 12-го вересня проти «УФК-Карпати». Початок матчу – 14-00.

Інформаційна служба «Львова»