ФК «Львів» U-15: на «Соколі» очок не здобули

Вихованці Романа Марича у першому «двобої» цього сезону помірялися силами із минулорічним бронзовим призером нашої групи, командою, що не змогла вийти у фінал ДЮФЛ України лише тому, що на заваді став донецький «Шахтар» – «УФК-Карпати» Львів.

Нажаль, «перший млинець вийшов гливким»:

ФК «Львів» U-15 – «УФК-Карпати» Львів U-15 – 0-4 (0-2)

ФК «Львів» U-15: Ступак Мар’ян, Іваськів Денис (к), Мариняк Віталій (Карпляк Антон, 50), Якуба Роман, Вантух Володимир (Папроцький Назар, 36), Лебеденко Андрій (Дрига Максим, 36), Саламаха Артур (Припутницький Сергій, 50), Токар Богдан, Батюк Сергій (Колісник Віталій, 50), Хитрень Тарас (Глушко Ростислав, 36), Сенчишин Тарас. Старший тренер – Роман Марич, помічник – Андрій Феляк.

Вже на четвертій хвилині помилки, і захисників, і воротаря, призвели до рахунку, 0-1. Після флангової передачі й скидки, м’яч опинився у ближньому куті сітки воріт Ступи. Пропущений гол психологічно пригнітив Левів, адже в пам’яті всплила нічия минулого сезону 0-0 у «рідних стінах» та виїздна поразка, 1-0. Решта ігрового часу першого тайму пройшла під диктовку гостей, натомість, наші хлопці не могли перебудувати свою гру. Ба більше, деякі виконавці банально «випали» з командних дій…Та варто відзначити й суперника – команду в якої один із найкращих «малюнок гри» у лізі.

Другий м’яч Мар’ян Ступа виймав із власних воріт після атаки гостей лівим флангом і передачі в центральну зону, де, за словами Романа Марича, наші футболісти не грали, а дивилися футбол…,0-2.

Натомість, потуги окремих наших гравців, як от Сенчишина, Хитреня та Саламахи, не давали результату.

На початку другого тайму гра вирівнялася, ФК «Львів» U-15 намагався атакувати, однак приймати вірні рішення у потрібних моментах гравцям не вдавалось. А на 60-й хвилині поєдинку, «зелено-білі» впіймали городян на контратаці – помилка Іваськіва – та увірвались до карного майданчику, де сфолив Карпляк, як наслідок  – пенальті – 0-3. Після цього м’яча гра дещо вирівнялася, подекуди перевага була на боці господарів поля, однак м’яч у сітку воріт УФК не залітав…

Та ще один гол, правда у виконанні «карпатівців», глядачі таки побачили – в одному з епізодів наш страж воріт випригнув на м’яч, але промахнувся, натомість, ніхто із партнерів його не підстрахував…0-4.

Роман Марич: «Дана гра залишила багато запитань, будемо детально її розбирати. Не варто й забувати, що ми грали проти однієї з найкращих команд. Мої хлопці допускали грубі помилки. Потрібно не боятися, доводити своє на футбольному полі. Після висновків ми забудемо цю гру й готуватимемось до візиту в Тернопіль».

Наступний матч ФК «Львів» U-15 проведе на виїзді у Тернополі проти місцевої ДЮСШ вже цієї суботи. Початок гри – 14-00.