ФК «Львів» U-15: нажаль, поразка

Гравці 2002 р.н. (тренери: Орест Швець та Ігор Ільків ), на виїзді, поступилися львівським «Карпатам»

«Карпати» Львів – ФК «Львів»  2-0 (0-0)

Назагал, було видно, що наші хлопці зіграли не так, як могли, нижче своїх можливостей. Чомусь, бракувало свіжості. Із гольових моментів, що створили Леви, можна відзначити лишень можливість Мавдрика, але, в зручній нагоді, замість того, аби прострелити, віддав пас, який не дозволив організувати взяття воріт.

Натомість, господарі поля мали ряд гольових моментів, два з яких використали сповна. Спочатку, після поганого вибиття м’яча нашим воротарем, суперник швидко підхопив «круглого» та організував настільки швидку атаку, що наші оборонці стали тільки статистами забитого голу, 1-0.

Ще одного разу подібна швидка багатоходівка призвела до другого пропущеного м’яча, 2-0.

ФК «Львів» U-15: Малоїд Дмитро, Комарець Максим, Цар Максим, Підлужевич Данило, Матусевич Володимир, Боберський Ростислав, Бердей Назар, Татарін Данило, Мавдрик Роман, Пінчук Василь, Білик Віталій. На заміну виходили – Кусий Остап, Іванець Захар, Барчишин Ярослав, Фадевич Святослав..

Орест Швець: «Це найгірша гра в цьому сезоні. Не було командних дій. Мої хлопці не встигали. Можливо, зараз спостерігаємо певний спад, треба аналізувати».

Інформаційна служба «Львова»