ФК «Львів» U-15: перемога в галицькому дербі!

У дев’ятому турі ДЮФЛУ, підопічні Романа Марича, дома, обіграли моршинську «Скалу»

ФК «Львів» U-15 – «Скала» Моршин U-15 – 2-1 (1-1)

ФК «Львів» U-15: Ступак Мар’ян, Іваськів Денис, Карпляк Антон, Глушко Ростислав, Токар Богдан, Лебеденко Андрій, Саламаха Артур, Якуба Роман, Колісник Віталій (Курило Володимир, 36), Хитрень Тарас, Сенчишин Тарас (Паска Валентин, 55). Тренер – Роман МАРИЧ, помічник – Андрій Феляк, тренер воротарів – Тарас Шевчик.

У першому таймі за Львівськими Левами була повна перевага. По воротах команди-суперників били: Саламаха, Якуба, Сенчишин. Атакувальні потуги наших юнаків дали свої плоди: кутовий у виконанні Токаря, на дальній стійці замкнув Якуба, 1-0! Проте, не використавши кілька стовідсоткових моментів, останні 5-10 хвилин «Львів» почав нервувати, чим і скористалися гості. Іваськів напрацював на штрафний удар, який завершився взяттям воріт Ступака, 1-1.

Другий тайм пройшов в обопільній боротьбі, але фортуна посміхнулася саме господарям. На останній хвилині спрацювала триходівка: Саламаха перепасував Якубі, той віддав м’яча Токарю, останній, зумів забити гол та допомогти команді отримати важливі три очки, 2-1 у підсумку!

Роман МАРИЧ: «Команда виглядала психологічно налаштованою. Грали на характері й бажанні. Добре, що перемогли. Попереду у нас важлива гра проти «УФК-Карпати» Львів».