ФК «Львів» U-16: перемога!

Гравці 2000р.н. (тренер Олег Колобич) минулої суботи, в «рідних стінах», мінімально обіграли ужгородський «СДЮШОР»

ФК «Львів» Ю-16 – «СДЮШОР» Ужгород – 2-1 (1-0)

ФК «Львів» U-16: Паламар Владислав, Фіялковський Назарій (Штурин Олег, 79), Тягло Орест, Карвацький Андрій (Сапило Віталій, 78), Харіпов Олексій, Пантелейчук Дмитро (Савула Валентин, 60), Горин Олег, Почапський Максим, Хімчак Максим, Левків Ярослав (Корпан Максим, 70) , Рус Микола (Уштан Віталій, 80). Старший тренер – Олег Колобич, тренер – Олег Яремчук, тренер воротарів – Тарас Шевчик.

Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи Футбольного клубу «Львів» зуміли звеселити серця своїх уболівальників, здобувши такі необхідні три очки у матчі з непростим суперником.

Львівські Леви відзначались по-разу в кожному із таймів. У першій половині зустрічі спритного Миколу Руса футболісти ужгородського клубу зупинили на підступах до свого штрафного майданчика ціною порушення правил. На виконання стандартного пострілу наважився Олег Горин і не схибив, чітко спрямувавши «шкіряного» у сітку воріт суперника, 1-0!

У другій половині зустрічі рахунок на табло стадіону «Сокіл» змінив, вийшовший на заміну, Максим Корпан, вправно переправивши головою смугастого у ворота СДЮШОРу, 2-0!

Та перевага стала хиткою, коли, на 79-й хвилині, після виконання кутового удару гостями й помилок наших оборонців, м’яч із своїх воріт вже виймав Владислав Паламар, 2-1.

На щастя, наша команда зуміла зберегти переможний рахунок до кінця поєдинку, завоювавши такі необхідні три очки.

Олег КОЛОБИЧ: « Перевага, хоча й не велика, була за нашими хлопцями, але варто відзначити, що гості діяли не погано. Ми могли вигравати з більшим рахунком, свої хороші моменти втратили, наприклад, Хімчак і Левків».

У наступному турі городяни завітають до Мукачевого, де поміряються силами із тамтешньою «Говерлою».