ФК “Львів” U-16 – “Карпати” U-16 — 0-2 (0-1)

м. Львів, стадіон “Сокіл”, +5С.

Арбітр — ХОЛЯВКО Андрій (Львів)

Асистенти Арбітра — БОЛІЗЮК Володимир (Львів) та КУСЕНЬ Данило (Львів)

Спостерігач арбітражу – ФІЛЕВИЧ Анатолій (Львів)

ФК “Львів” U-16: 1 Дева Владислав, 5 Глушко Віталій, 9 Подоляк Арсен (к), 3 Вовк Володимир, 12 Сухач Володимир, 10 Марциняк Ігор (2 Василина Роман, 72), 7 Вичіжанін Андрій (11 Дахновський Віталій, 77), 4 Притула Денис (14 Дроботей Максим, 80+2), 16 Янчак Вадим, 20 Челядин Віталій (18 Закорчемний Руслан, 49), 15 Грицак Назар. Запасні: 6 Мельник Назар, 46 Вента Богдан, 17 Калиняк Назарій. Тренер — Луцишин Михайло, тренер воротарів — Шевчик Тарас. Директор ДЮФШ ФК “Львів” – Лемех Ярослав.

Незважаючи на те, що гра виявилась доволі бойовою та рівною, перемогу святкували гості. Вже на п’ятій хвилині шанс відзначитись мав Назар Грицак, але захисник “Карпат” в останній момент вибив круглого з-під ніг городянина. А на 14-й хвилині відзначився футболіст гостей — Андрій Дулібський — майстерно виконавши штрафний удар. М’яч влучив у самісінькій кут воріт, і хоча Владислав Дева зреагував на удар, м’яч таки, зрикошетивши від рукавиць нашого голкіпера, влетів у ворота, 0-1. На 30-й хвилині поєдинку наші хлопці могли зрівняти рахунок, але після чудового удару Ігоря Марциняка, Андрій Вичіжанін не зміг як слід обробити смугастого в штрафному гостей.

У другому ж таймі відзначилися знову гості, після кутового удару, головою, в самісіньку дев’ятку наших воріт влучив капітан “Карпат” Остап Малашевський. Варто відзначити вправну гру нашого голкіпера, який протягом матчу демонстрував карколомні сейви та рятував наші ворота, однак підсумок матчу — 0-2.

Після цієї поразки Леви посідають четверту сходинку в своїй групі. Наступний поєдинок вихованці Михайла Луцишина проведуть першого листопада в Івано-Франківську проти місцевого “Прикарпаття”.

ФК “Львів” U-14 – “Карпати” U-14 — 0-2 (0-0)

ФК “Львів” U-14: 1 Принада Тарас, 17 Шибунька Тарас, 15 Мариняк Віталій, 23 Якуба Роман, 16 Вантух Володимир (24 Іваськів Денис), 4 Лебеденко Андрій (к), 10 Вовкун Артем, 5 Дрига Назар (26 Хитрень Тарас), 19 Колісник Віталій (9 Саламаха Артур), 7 Приходько Віталій, 27 Курило Володимир. Зарасні — 8 Сенчишин Тарас, 12 Західний Володимир, 6 Ільків Андрій, 14 Паска Валентин. Старший тренер — Марич Р., тренер — Феляк А., тренер воротарів — Шевчик Т., директор ДЮФШ ФК “Львів” – Лемех Я.

Поступилися також і чотирнадцятилітні вихованці нашої школи, пропустивши два м’ячі в другому таймі. Леви у своїй групі посідають восьму сходинку.