ФК «Львів» U-17: не наш день

Гравці 1999 р.н. (тренери Михайло Луцишин і Андрій Чіх) у черговому турі другого кола ДЮФЛУ, на стадіоні «Сокіл», попри тотальну перевагу, не змогли здолали мукачівський «Мункач»

ФК «Львів» U-17  – ФК «Мункач» Мукачево – 1-1 (1-0)

Перший тайм проходив за нашим сценарієм, юнаки ДЮСШ ФК «Львів» переважали, однак не могли втілити свої числанні моменти. Однак, один гол ФК «Львів» U-17 зумів створити. Дахновський обіграв безліч гравців команди-суперниці, віддав Вичіжаніну, останній не промахнувся, 1-0!

У другому таймі, миттєве розбалансуванні оборонців «Львова» призвело до того, що гравцю «Мункача», після виконання штрафного удару, вдалося головою перевести «кулю» у наші ворота, 1-1…

Пропустивши, городяни помчали вперед, створили ще декілька гольових моментів, але забити другий гол не вдавалося. А на останніх секундах поєдинку, Дахновський був зупинений не за футбольними правилами в тамтешньому штрафному майданчику, за що арбітр призначив пенальті. До м’яча підійшов Вичіжанін, пробив і…влучив у стійку…

Михайло ЛУЦИШИН: «Розчарований результатом, втратили очки. Важко щось сказати. В принципі суттєвих зауважень до гравців не було».

ФК «Львів» U-17: Широкий Родіон, Чепа Станіслав, Гаць Микола, Василина Роман, Гончар Владислав, Горін Олег, Храпаль Леонід, Вичіжанін Андрій, Дахновський Віталій, Янчак Вадим, Міщук Остап. На заміну виходили – Лесько Павло, Марциняк Ігор.

Інформаційна служба «Львова»