ФК «Львів» U-17: перемога в Галицькому дербі!

Гравці 2000 р.н. (тренери – Олег Колобич та Олег Яремчук) у п’ятому турі ДЮФЛУ, вдома, перемогли гостей з Івано-Франківська

ФК «Львів» – «Прикарпаття» 3-0 (2-0)

Господарі поля протягом обох таймів цього «двобою» володіли ініціативою та ігровою перевагою. Перший гол вихованцям ДЮСШ  ФК «Львів» вдалось організувати вже на початку матчу. На 9-й хв. першого тайму наші футболісти обікрали суперника, далі Рус віддав гарний пас врозріз на Ременяка. Останній не схибив і, вийшовши 1 в 1 з голкіпером «Прикарпаття», змінив рахунок на табло – 1-0!

Другий м’яч організував Фіялковський. Назарій, після виконання штрафного удару, спрямував «круглого» прямісінько у ворота гостей, щоправда, свою лепту в те, що рахунок на табло знову змінився, внесло й слизьке поле.

У другій половині матчу, попри низку небезпечних моментів біля воріт франківчан, Леви зуміли відзначитись тільки одного разу, Левків був зупинений у штрафному майданчику суперника недозволеним прийомом, як наслідок – пенальті. 11-ти метровий постріл чітко реалізував Горін, 3-0 у підсумку!

Олег КОЛОБИЧ: «Схоже на те, що суперник буде аутсайдером групи.  «Прикарпаття» було нам «по-зубах». Помітив багато браку в діях своїх юнаків, є над чим працювати».

ФК «Львів» U-17: Паламар Владислав, Савула Валентин, Стефанишин Ігор, Баран Ярослав (Тягло Орест, 80), Карвацький Андрій, Фіялковський Назарій (Занько Максим, 60), Хімчак Максим (Кравцов Максим, 75), Пентелейчук Дмитро (Цимбала Назар, 75), Горін Олег, Рус Микола (Шевченко Святослав, 80), Ременяк Артур (Левків Ярослав, 62).