ФК «Львів» U-17: підготовка триває

Вихованці Михайла Михайловича Луцишина та Андрія Андрійовича Чіха, гравці 1999 р.н., в період 13-21 лютого, провели свій перший навчально-тренувальний збір

Гравці проживали у базі «Ровесник» (с. Смереків, Сокальського р-ну, Львівської обл.). Збори носили оздоровчий характер, діти працювали над фізичними кондиціями.

Другі навчально-тренувальні збори ФК «Львів» U-17 провів на Закарпатті в містечку Воловець. Там галичани працювали із м’ячами, займались в тренажерному залі, а також зміцнювали швидкісно-силові кондиції. Також Леви проведи два контрольні матчі. Перший – проти дорослої команди ФК «Воловець», який завершився за рахунку 0-0. А другий – проти команди Прем’єр-ліги Львівщини – ФК «Соснівки», де поступилися 0-2.

Михайло ЛУЦИШИН: «Зараз команда перебуває у Львові. Тиждень відпочиватимемо. А з 19-го березня матимемо завершальні навчально-тренувальні збори, що пройдуть знову у Воловці й триватимуть до 27-го числа. Там ми награватимемо склад, працюватимемо над швидкістю, займатимемось в ігровому режимі».

До слова, в команді з’явилися новачки, а основний склад вдалося зберегти.

Інформаційна служба «Львова»