ФК «Львів» U-17: піднялися на п’яту сходинку

Найстарші представники футбольної школи «Львова» здобули чергові три очки

ФК «Львів» Ю-17 – «Ніка» Івано-Франківськ Ю-17 3-2 (2-2)

ФК «Львів» Ю-17: Широкий Родіон, Василина Роман, Кулик Орест, Притула Богдан-Денис, Чепа Станіслав, Рубай Назар, Вичіжанін Андрій, Марциняк Ігор, Дахновський Віталій, Янчак Вадим, Міщук Остап. На заміну виходили – Вовк Володимир, Грицак Назар, Подоляк Арсен, Закорчемний Руслан. Тренер – Михайло ЛУЦИШИН.

Цікавий поєдинок побачили вболівальники «Львова», що зібралися на стадіоні підтримати рідних футболістів. По-перше, програючи 0-2 вже на 5-й (!) хвилині тайму, гравці ДЮСШ «Львів», змогли обіграти «Ніку», та здобути три важливі очки. По-друге, мабуть, вже давно Леви за весь матч не створювали таку велику кількість гольових моментів, та, на жаль і на щастя, реалізувати вдалося три.

Серія помилок оборонців та Родіона Широкого дозволила супернику тріумфувати вже на початку двобою, однак, потугами Ігоря Марциняка та Андрія Вичіжаніна, у першому таймі паритет було відновлено.

У другому таймі, практично всі дії проходили на половині поля франківчан, однак, вирішальний гол за вісім хвилин до кінця протистояння організував, вийшовший на заміну, Назар Грицак. Наш футболіст зумів, поблизу воріт гостей, зупинити шкіряного, як слід прицілитися та відправити останнього у сітку, 3-2 у підсумку!

Михайло ЛУЦИШИН, тренер ФК «Львів»: «Добре що перемогли. Лише за перший тайм ми втратили до десяти моментів, коли можна було забивати. В певний момент я подумав, що це мабуть не наш день».

Перемога дозволила юнакам піднятися на п’яту сходинку. Відставання від лідера – три очки.

Наступний тур команда проведе в Мукачевому проти «Говерли». Поєдинок відбудеться цієї суботи.