ФК «Львів» U-17: п’яте місце на міжнародному турнірі присвяченому А. Гаваші

Гравці 2000 р.н. (тренер Олег Колобич) у період 22-26.08 провели свої виступи на чергових змаганнях, цього разу в Ужгороді

Городяни так зіграли свої матчі на групповому етапі змагань:

ФК «Львів» – FC VSS Kosice Словаччина – 3-0

ФК «Львів» – «Чорноморець» Одеса – 2-0

ФК «Львів» – «Динамо» Київ-2001 – 3-4

Посівши другу сходинку в групі, Леви продовжили змагання за 5-8 місця.

Матч за 5-8 місце:

ФК «Львів» – ФК «Скала» Моршин – 2-1

Матч за 5-6 місце:

ФК «Львів» – BRW-BIK Володимир-Волинський – 0-0 (по пен. – 5-4)

Олег КОЛОБИЧ: «Турнір високого рівня, всі команди, приблизно, однакові за потенціалом. Але, змагання видались важкими, іноді докучали травми. Але, загалом, до сезону ми готові, провели збори та підсилились, як і планували. Поповнились черговим новобранцем – Ігорем Стефанишиним із винниківського «Руху». Виступатиме Ігор на позиції центрального захисника. До слова, із рядом гравців розпрощались, наприклад Роман Якуба представлятиме «Шахтар» Донецьк-2001. Сезон розпочинаємо наступної суботи, на виїзді, проти BRW-BIK Володимир-Волинський. Успіх у наступному сезоні багато в чому залежить від двох перших ігор, а вони у нас не прості».

Гравці ФК «Львів» U-17, що брали участь в турнірі: Баран Яросав, Горін Олег, Занько Максим, Карвацький Андрій, Левків Ярослав, Стефанишин Ігор, Паламар Владислав, Кравцов Максим, Ременяк Артур, Рус Микола, Савула Валентин, Тягло Орест, Шевченко Святослав, Фіялковський Назарій, Харіпов Олексій, Хімчак Максим, Жупанський Віталій, Пентелейчук Дмитро.

Інформаційна служба «Львова»