ФК «Львів» U-21 мінімально обіграв «Калуш»

У суботу, 7 липня, дубль ФК «Львів» з мінімальною перевагою обіграв ФК «Калуш» у контрольному матчі.

Матч, що проходив на калуському стадіоні «Медик», не був багатим на гольові нагоди біля воріт обох команд. На полі протягом усіх 90 хвилин точилася тактична боротьба двох колективів, які готуються до нового сезону та переглядають у діях потенційних новачків.

У першому таймі невелику ігрову перевагу мали львів’яни, і це вилилося в єдиний забитий м’яч, який стався на 13-й хвилині зустрічі – гол на власний рахунок записав Кисленко. Команда Романа Гданського провела ще кілька перспективних атак та могла подвоїти перевагу у рахунку на 35-й хвилині, але голкіпер «Калуша» продемонстрував відмінну реакцію, відбивши м’яч з верхнього лівого кута після дальнього удару Іваночка.

Після відпочинку вже активізувалися представники Другої ліги ПФЛ, які створили, як мінімум, дві хороші нагоди для того, аби змінити рахунок на табло. На 65-й хвилині захисник «Львова» програв позицію нападнику «Калуша» у власному штрафному, і у гру довелося вступати Костику, який встиг скластися та зреагувати на сильний «постріл» у ближній кут.

У самій кінцівці гри страж львівських воріт і взагалі врятував команду від вірного голу після удару з близької відстані майже впритул – 0:1.

«Я задоволений окремими моментами у цій грі. Все-таки команда грала після тренувальних навантажень, але, у цілому, показала те, що від неї вимагалося. У першому таймі провели три хороші атаки, одна з яких завершилася голом. Сподобалося, що був контроль м’яча, не програли боротьбу, хоч трохи і бракувало свіжості у діях футболістів. Не вистачило ефективності в останній фазі атак, але будемо працювати над цим на тренуваннях. У другому таймі на полі з’явилися молоді виконавці, тому кінцівка матчу вийшла дещо нервовою. Добре, що обійшлося без пропущеного голу», – сказав після спарингу тренер «синьо-золотих левів» Роман Гданський.