ФК «Львів» Ю-14: довгоочікувана звитяга!

Команда Романа Марича, нарешті, й при чому, на виїзді – Волинській землі, зуміла перервати програшну серію!

«BRWBIK» Володимир-Волинський Ю-14 – ФК «Львів» Ю-14 – 0-1 (0-0)

ФК «Львів» Ю-14: Західний Володимир, Шибунька Тарас (Іваськів Денис, 35), Глушко Ростислав, Мариняк Віталій, Вантух Володимир, Якуба Роман, Припутницький Сергій (Дрига Максим, 45), Саламаха Артур (Лебеденко Андрій, 52), Колісник Віталій (Папроцький Назар, 31), Сенчишин Тарас, Курило Володимир (Вовкун Артем, 58). Старший тренер – МАРИЧ Роман, помічник – ФЕЛЯК Андрій.

Нарешті наймолодші представники ДЮСШ ФК «Львів» принесли радість у серця вболівальників нашого клубу. І сталось це не деінде, а у Володимирі-Волинському, місті, в якому за всю історію нашої школи перемогу святкували тільки одного разу. Ба більше, тоді це також були попередні вихованці Романа Ростиславовича.

Якщо порівняти склад ФК «Львів» Ю-14 з попереднім поєдинком то можемо побачити суттєві корективи тренерів. Хлопці вийшли на футбольний бій «зарядженими» на перемогу, відразу взяли ініціативу до своїх ніг, атакували, гарно вправлялись із м’ячем. Господарі ж поля, контратакували переважно лівим флангом. Перша тридцятихвилинка пройшла за рівної гри. Могли команди обмінятись влучними ударами, однак Віталій Колісник, як і футболіт Володимира, нагоди змарнували. Доклався до цього і Володимир Західний, взявши верх у виході віч на віч.

Другий тайм розпочався із замін у складі ФК «Львів» Ю-14, оскільки тренери галичан вирішили підкоригувати дії на флангах. А потім був і черговий гольовий момент: Саламаха віддав Сенчишину, той Папроцькому, нажаль, останній, простріл не замкнув. А взяття воріт господарів організував Володимир Курило – після сумбуру в карному майданчику «BRWBIK», наш футболіст проткнув мяча у сітку, 0-1!

Господарі небезпечно діяли під-час виконання штрафних ударів, але рахунок на табло більше не змінювався.

–      Роман Марич (ст.тренер «Львова»): «Хлопці роблять висновки, дай Бог, настане переможна хода. Для нас це друга перемога, а на Волинській землі грати важко…Дякую хлопцям, вони підтримували один-одного. Надійно зіграв, і воротар, і захист. Гарно виглядав Курило. Хоча помилки були, проте, технічного браку поменшало. В подальшому налаштовуємося лише на перемогу».

 

Інформаційна служба «Львова»