ФК «Львів» Ю-16: поразка у першому поєдинку плей-офф ДЮФЛУ

Прикрим програшом завершився перший двобій між львів’янами й киянами на стадіоні «Сокіл» за право зіграти в когорті найкращих футбольних колективів України…

ФК «Львів» Ю-16 – «Динамо» Київ Ю-16 – 0-5 (0-3)

ФК «Львів» Ю-16: Дева Владислав, Вовк Володимир (Сукач Володимир), Василина Роман, Подоляк Арсен (Мельник Назар), Глушко Віталій, Вичіжанін Андрій (Рубай Назар), Марциняк Ігор (Закорчемний Руслан), Притула Богдан-Денис, Янчак Вадим, Дахновський Віталій (Калиняк Назарій), Грицак Назар (Челядин Віталій). Тренер – Михайло ЛУЦИШИН

Чи не впорались із своїм хвилюванням, чи майстерність динамівців далась взнаки, але здолати гостей в «рідних стінах» Левам не вдалося. Вже на третій хвилині першого тайму, після виконання кутового удару, з відскоку, м’яч залетів у ворота Деви, 0-1. Через сім хвилин гравець «Динамо», головою, подвоїв перевагу, 0-2. ФК «Львів» Ю-16 старався, не виглядав подавленим, створював моменти, однак забити не виходило…Натомість гості знову відзначились чітким пострілом головою, після гарної подачі зліва, 0-3.

У другому таймі, попри численні заміни, відігратись господарям не вдалося, а сумбур біля власних воріт призвів до чергового пропущеного м’яча, 0-4. Як не старалися бронзові призери групи «4» бодай забити гол-перстижу, «Динамо» Ю-16 цього зробити не дозволило, натомість, ще раз засмутивши вболівальників нашої команди, 0-5 у підсумку.

За словами тренера ФК «Львів» Ю-16 Михайла Луцишина, зрозуміло, що йому важко говорити після такого результату. «Хлопці вийшли дещо переляканими, хоча їм говорилось про такі моменти. Ми отримали хороший урок, думаю, що гравці розуміють це й продовжать працювати і працювати. Так, мої хлопці боролись, старались, створювали моменти, але невпевненість, особливо у захисті, дала свої плоди»,- підсумував тренер.

Що ж, залишається вірити у чудо, а воно у футболі буває. Матч-відповідь відбудеться у Києві вже цієї неділі об 11-00.