ФК «Львів» Ю-16: за крок до фіналу!

Команда Михайла Луцишина бойовою нічиєю завершила передостанній поєдинок групового етапу змагань ДЮФЛУ, що дозволило нашим юнакам посісти почесне третє місце у своїй групі. А попереду на городян очікує двобій із київським «Динамо» за право виступу в Фінальному етапі змагань!

«Карпати» Львів Ю-16 – ФК «Львів» Ю-16 – 1-1 (0-0)

ФК «Львів» Ю-16: Дева Владислав, Вовк Володимир, Василина Роман (Сукач Володимир), Подоляк Арсен, Глушко Віталій, Рубай Назар (Мельник Назар), Марциняк Ігор (Вичіжанін Андрій), Притула Богдан-Денис, Янчак Денис, Дахновський Віталій (Челядин Віталій), Грицак Назар (Закорчемний Руслан). Тренер – Луцишин Михайло, тренер воротарів – Шевчик Тарас. Директор ДЮСШ ФК «Львів» – Лемех Ярослав.

Двобій двох львівських футбольних шкіл виявився цікавим з огляду на турнірне становище команд (городяни – треті, «Карпати» – четверті). А для наших футболістів цей поєдинок носив психологічне навантаження, оскільки для виходу в плей-офф змагань потрібно було здобути бодай очко і це вдалося!

Перша половина зустрічі пройшла в «бойовому ритмі», без домінування когось одного на футбольному полі. Назагал, командні дії, і господарів, і гостей виглядали змістовними, щоправда, до хороших гольових моментів справа не дійшла.

У другому таймі відзначились першими вихованці Михайла Михайловича. Денис Янчак заробив пенальті, а Вичіжанін Андрій його реалізував, 0-1! Могли городяни забивати ще, однак, два виходи 1 в 1 були змарновані, спочатку Назарем Грицаком, а потім, нажаль, схибив автор першого забитого м’яча. «Карпати» ж, за чотири хвилини до завершення матчу, рахунок зрівняли – подачу з правого флангу головою чітко замкнув гравець «зелено-білих», 1-1 у підсумку.

За словами наставника ФК «Львів» Ю-16, тренерський штаб збирає інформацію про суперника галичан у стадії плей-офф турніру – київське «Динамо», яке зайняло другу позицію у своїй відбірній «групі № 1». Перший поєдинок відбудеться саме у Львові і, як сказав Михайло Луцишин, його хлопці дадуть киянам справжній бій!

Про дату і час матчу ФК «Львів» Ю-16 – «Динамо» Київ Ю-16 ми повідомимо згодом.