ФК «Львів» Ю17: «машина» Олега Колобича крокує далі

Найстарші представники ДЮСШ ФК «Львів», на виїзді, цієї суботи, здолали непростого суперника – львівські «УФК-Карпати»

«УФК-Карпати» Львів Ю-17 – ФК «Львів» Ю17 – 0-1 (0-0)

ФК «Львів» Ю17: Яцків Юрій, Марушка Руслан, Гаврушко Іван, Андрушко Іван, Заяць Максим, Теплий Віталій-Дмитро, Вантух Роман, Якімець Володимир (Іваночко Юрій, 78), Русин Назарій (Занько Григорій, 70), Бариляк Руслан, Савошко Олександр (Дєдух Руслан, 70). Тренер – Олег Колобич.

У львівському дербі зійшлися лідери групи «4» і, як показав двобій, сильнішими стали Львівські Леви. ФК «Львів» Ю17 два тайми володів тотальною перевагою, виглядав сильнішим фізично й контроль м’яча був на вищому, аніж  суперника рівні.

Впродовж поєдинку нагоди марнували, то Якімець (неймовірний сейв воротаря УФК), то Русин із Якімцем не влучали зі стопроцентних гольових позицій. Та час взяття воріт настав на п’яттидесятій хвилині: Володимир Якімець сильно прострілив у штравний карпатівського клубу, тамтешні оборонці обрізалися, чим і скористався Олександр Савошко, як наслідок, 0-1!

За словами наставника ФК «Львів» Ю17 Олега Васильовича Колобича, гра його хлопців настільки була хорошою, що вразила навіть тренерський штаб господарів матчу, про що вони особисто сказали опісля поєдинку.